سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۲۴ خرداد ۱۴۰۰

پرسمان - نمایش محتوای صدا

 

 

پرسمان

Loading the player...
پرسمان

در سالی که از سوی رهبر معظم انقلاب به نام «دولت و ملت ، همدلی و همزبانی» مزین شده است، تعامل و همراهى هر چه بیشتر مردم و مسئولین در امور مختلف جامعه ، زمینه دست یابی به اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را فراهم خواهد ساخت. لذا به منظور تقویت فرهنگ پاسخگویی مسئولان به مردم، پیگیری مطالبات مردمی ، افزایش اعتماد عموم مردم نسبت به مسئولان نظام و تقویت امید به آینده در جامعه ، برنامه رادیویی « پرسمان » در شبکه استانی صدای خراسان جنوبی تولید و پخش می شود.

برنامه رادیویی « پرسمان » در واقع عامل ارتباطی بین مردم و مسئولان است و هدف آن « تقویت فرهنگ پاسخگویی مسئولان به مردم و ایجاد حس اعتماد متقابل بین مردم و مسئولان » است و سعی دارد در راستای شعار سال، همدلی و همزبانی دولت و ملت را تقویت نماید .

ابن برنامه به صورت زنده تولید و پخش می شود. در ابتدا مجری یک یا چند موضوع را مطرح می کند . سپس با یک یا چند مسئول استانی ارتباط تلفنی برقرار می گردد و مسئولان توضیحاتی در مورد موضوع ارائه می دهند . بدین ترتیب مشکلات استانی مطرح می شود و راه حل ها و میزان پیشرفت در حل یک مشکل بیان می شود .

مردم به صورت تلفنی و پیامکی در بحث برنامه مشارکت می کنند. همچنین یک گزارش نظرات مردمی (واکس پاپ) در خصوص این مشکل پخش می شود که با پاسخ مسئولان همراه است.

موضوعات متنوعی از جمله مسائل اجتماعی ، اقتصادی ، فرهنگی، ورزشی و ... دستمایه تولید این برنامه است و برنامه تلاش می کند دیدی واقع بینانه و موشکافانه و تحلیلی نسبت به مسایل مبتلا به استان داشته باشد .

مدت زمان پرسمان 15 دقیقه است و به تعداد 269 برنامه تا پایان سال جاری تولید و پخش خواهد شد. شما هم استانی های عزیز می توانید این برنامه را در ساعت 8:45 روزهای شنبه تا پنجشنبه ( به جز ایام تعطیل ) شنونده باشید .

تاریخ تولید: 1394

تهیه کنندگی این برنامه را «ملیحه کاوسی» بر عهده دارد .

نویسنده، گوینده و گزارشگر این برنامه «زهرا بهروزی فر» است .

«ام البنین عنایتی، محمد حسین برهانی و مهدی امیر آبادی زاده»، صدابرداری این برنامه را برعهده دارند.جواب‌های شاخه ای نویسنده تاریخ
برنامه تان خیلی خوب مسائل مردم را می گوید . البته... حاجی زاده ۱۳۹۴/۰۷/۱۳ ۰۷:۰۹

حاجی زاده
برنامه تان خیلی خوب مسائل مردم را می گوید . البته نتیجه قول هایی که مسئولین می دهند معلوم نیست چه می شود . موضوع زمین های اوقافی را هم در برنامه تان مطرح کنین که برای فروش آنها باید چه کار کرد
0 (0 آرا)
پست شده در ۱۳۹۴/۰۷/۱۳ ۰۷:۰۹