جهش تولید | پنج‌شنبه، ۱۲ تیر ۱۳۹۹

پرسمان - نمایش محتوای صدا

 

 

پرسمان

Loading the player...
پرسمان

انعکاس مطالبات ، انتظارات و مشکلات مردم استان به مسئولین به منظور پاسخگویی و مرتفع نمودن آنها ، از جمله وظایف شبکه های استانی صدا و سیماست . بی تردید طرح مطالبات مردمی از سویی و انعکاس برنامه ها و اقدامات صورت گرفته توسط مسئولین ، موجبات امید آفرینی در جامعه و ایجاد اعتماد بیشتر مردم نسبت به مسئولین نظام را فراهم خواهد ساخت .

در همین راستا شبکه استانی صدای خراسان جنوبی تولید و پخش ویژه برنامه « پرسمان  » را در دستور کار خود قرار داده است .

برنامه پرسمان با رویکرد « تبیین ، تحلیل و بررسی مسائل و مشکلات مردمی و تقویت فرهنگ پاسخگویی مسئولین استان » تولید و پخش می شود .

مدت زمان برنامه 15 دقیقه است و هر برنامه به بررسی یک موضوع اصلی و تعدادی موضوع فرعی می پردازد . موضوع اصلی به تفصیل و در قالب ارتباط تلفنی با مسئولان بررسی می شود و موضوعات فرعی نیز بر مبنای تلفن و پیامک مخاطبان و پاسخگویی به آنها ، مطرح و پیگیری می شود . تلفن ها و پیامک های شنوندگان و گزارش هایی پیرامون موضوع برنامه پخش می گردد .

 وضوعات انتخابی برنامه مستند بوده و بر پایه پیام ها و ارتباطات تلفنی مردمی و تحقیق و پژوهش استخراج می شود ؛ به گونه ای که می توان گفت بررسی دقیق اطلاعات و اشراف همه جانبه برموضوعات ، از جمله نقاط قوت این برنامه بوده و مورد توجه جدی قرار دارد . در این برنامه به مسائل و مشکلات شهرستانها نیز پرداخته می شود .

این برنامه روزهای شنبه تا پنجشنبه هر هفته ( به جز ایام تعطیل رسمی ) ، راس ساعت 08:40 ، به صورت زنده از شبکه استانی صدای خراسان جنوبی ( خاوران ) پخش می شود . ضمنا شما می توانید نظرات و پیشنهادات خود را از طریق این صفحه با ما درمیان بگذارید تا به عوامل تولید برنامه منعکس شده و در برنامه به آنها پرداخته شود .

تاریخ تولید: 1393

« ملیحه کاووسی » تهیه کنندگی این برنامه را بر عهده دارد . مجری ، محقق و گزارشگر برنامه « زهرا بهروزی فر » است . صدابرداری برنامه را نیز «مهدی امیرآبادی- محمدحسین برهانی- سارا مختاری » بر عهده دارد .جواب‌های شاخه ای نویسنده تاریخ
از زحمات همکاران متشکرم/ مخاطب مخاطب مخاطب ۱۳۹۳/۱۱/۹ ۱۲:۱۱

مخاطب مخاطب
از زحمات همکاران متشکرم/ مخاطب
0 (0 آرا)
پست شده در ۱۳۹۳/۱۱/۹ ۱۲:۱۱