رونق تولید ملی | دوشنبه، ۱۸ آذر ۱۳۹۸

پرداخت 11میلیارد تومان تسهیلات به صنایع تبدیلی و تکمیلی - نمایش محتوای اقتصاد مقاومتی

 

 

پرداخت 11میلیارد تومان تسهیلات به صنایع تبدیلی و تکمیلی

مدیرسرمایه گذاری جهاد کشاورزی خراسان جنوبی گفت : 11 میلیارد تومان تسهیلات بانکی برای طرح های صنایع تبدیلی و تکمیلی خراسان جنوبی پرداخت شد

مدیرسرمایه گذاری جهاد کشاورزی خراسان جنوبی گفت : 11 میلیارد تومان تسهیلات بانکی برای طرح های صنایع تبدیلی و تکمیلی خراسان جنوبی پرداخت شد.

آقای بهدانی افزود :این تسهیلات امسال از محل اعتبارات صندوق توسعه ملی به 10 طرح صنایع تبدیلی و تکمیلی کشاورزی در استان پرداخت شد.

وی با بیان اینکه امسال اعتبارات صندوق توسعه ملی شناور است  و به طرح های واجد شرایط و دارای توجیه اقتصادی پرداخت می شود، افزود: درسال جاری 90 طرح صنایع تبدیلی و تکمیلی به بانک کشاورزی معرفی شد که از این تعداد  تاکنون 10 طرح موفق به دریافت تسهیلات شدند.

مدیرسرمایه گذاری جهاد کشاورزی خراسان جنوبی گفت: نرخ کارمزد این تسهیلات 12.5 درصد و طول دوران مشارکت، تنفس و بازپرداخت آن مجموعا 7 سال است .

مدیرسرمایه گذاری جهاد کشاورزی استان افزود: این طرح ها در زیربخش های مختلف تولیدات گیاهی و تولیدات دامی  مانند  کارگاه های فراوری بسته بندی زرشک و زعفران، فراورده های لبنی، کشتارگاه های دام، کارخانه های  تولید خوراک دام، حوزه های منابع طبیعی و کشاورزی هستند.

بهدانی با بیان اینکه صنایع تبدیلی و تکمیلی به یک نوبت فراوری بر روی محصولات تولیدی بخش کشاورزی گفته می شود، ابراز  امیدواری کرد:  با توجه به اینکه اعتبارات صندوق توسعه ملی در مقاطع مختلف سال ابلاغ می شود تا پایان سال یک نوبت دیگر برای استفاده صنایع تبدیلی و تکمیلی بخش ابلاغ اعتبار داشته باشیم و سایر طرح های معرفی شده به بانک عامل بتوانند از این تسهیلات استفاده کنند .

منبع: خبرگزاری صدا و سیمای خراسان جنوبی

 

رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.