سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | شنبه، ۲۲ خرداد ۱۴۰۰

پرداخت تسهیلات قرض الحسنه کسب و کار‌های متضرر به تعویق افتاد - نمایش محتوای خبر

 

 

پرداخت تسهیلات قرض الحسنه کسب و کار‌های متضرر به تعویق افتاد

به گزارش خبرگزاری صداوسیمای مرکز خراسان جنوبی، مدیر امور شعب بانک ملی استان و دبیر کمیسیون هماهنگی بانک‌هاپرداخت تسهیلات قرض الحسنه کسب و کار‌های متضرر به تعویق افتادی استان گفت: مراکز تولید و توزیع غذای آماده، مراکز گردشگری و بوم گردی، حمل و نقل عمومی و مسافربری درون و برون شهری، دفاتر خدمات مسافربری و گردشگری، تولید و توزیع پوشاک، تولید و توزیع کفش و کیف، مراکز تولید آجیل و خشکبار، مجتمع‌های ورزشی و تفریحی، مراکز آموزشی و فرهنگی و مراکز تولید و توزیع صنایع دستی شامل استهمال سه ماهه می‌شوند.
زرنگ با بیان اینکه پیامک مطالبات معوق حذف شده است و این پیامک دیگر برای فردی ارسال نخواهد شد افزود: شبکه بانکی استان این آمادگی را دارد تا بخشی از سرمایه در گردش، واحد‌های تولیدی استان که به تایید دانشگاه علوم پزشکی در زمینه تولید اقلام بهداشتی رسیده باشند را تامین کند.
وی تأکید کرد: با توجه به گسترش ابزار‌های غیرحضوری الکترونیکی و افزایش سقف جابجایی‌ها توسط بانک مرکزی، نیازی به حضور مردم در بانک‌ها نیست.
زرنگ با تقاضا از عدم حضور مردم در بانک ها، گفت: در آستانه سال نو توزیع هیچ گونه اسکناس نو در شعب بانک‌ها نخواهیم داشت و درصورتی که پول نو وارد استان شود در خودپرداز‌ها قرار خواهد گرفت.