جهش تولید | یک‌شنبه، ۲۸ دی ۱۳۹۹

پخش سری جدید برنامه صبحانه - نمایش محتوای خبر

 

 

پخش سری جدید برنامه صبحانه

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای خراسان جنوبی،رویکرد اصلـی برنامه " اثر گذاری بر رفتار اجتماعی ، ایجاد روحیه نشاط و شادابی در جامعه و ترویج سبک زندگی ایرانی و اسلامی " است . برنامه دارای دو بخش زنده و ضبطی است .

بخش های مختلف برنامه :

1) اطلاعات هوا شناسی ، پروازها و ... با استفاده از قـالب گرافیکی در خصـوص شرایط جـوی استان و پروازهای بیرجند اطلاع رسانی خواهد شد .

2) مرور تیتر روزنامه ها : در این بخش تیتر مهمترین اخبار روزنامه ها و سایت های معتبر استانی و کشوری توسط مجری و به مدت تقرببی ۳ الی ۵ دقیقه قرائت می شود .

3) به فراخور برنامه با کارشناس هوا شناسی و پلیس راهور ارتباط تلفنی برقرار می شود . همچنین در صورت برگزاری مراسم ویژه در استان و نیز در مناسبت های خاص ، با مسئولین مربوطه ارتباط تلفنی برقرار خواهد شد .

4) مرور رویدادهای ورزشی مهم در سطح استان ، ایران و جهان

5) پیامک های مخاطبین

6) میز صبحانه : حضور مهمانان و کارشناسان مرتبط با موضوعات و مسائل اجتماعی ، بهداشتی ، فرهنگـی یا آموزشـی

7) قاب شما : عکس های ارسالی مخاطبین مرتبط با موضوع برنامه و یا موضوع آزاد مثل جاذبه های گردشگری و ... در قالب موسیقی تصویر پخش خواهد شد .

8) نماهنگ و حضور خوانندگان در برنامه

9) نرمش و ورزش : در این بخش نرمش صبحگاهی به صورت تک نفره انجام می شود و بیشتر به حرکات کششی و ساده ای که افراد بتوانند در هر شرایط آن ها را انجام دهند ؛ اختصاص می یابد . ( متغیر )

10) گزارش

11) صبح و کودک : قسمتی از یک انیمیشن کودکانه

12) فتوکلیپ : تصاویر جاذبه های گردشگری استان به همراه موسیقی متناسب پخش می شود .

13) معرفی جاذبه های گردشگری استان

14) کارآفرین : با توجه به شعار سال ( جهش تولید ) یک بخش در هفته از کارآفرینان نمونه استانی تولید و پخش می شود .

برنامه ( صبحانه ) به تهیه کنندگی آقای احسان جعفرزاده ، اجرای آقای سید مرتضی حسینی و خانم سعیده السادات حسینی و در بخش ورزشی عارف عابدینی تولید می شود .

روزهای پخش : شنبه تا پنجشنبه ساعت 7:00