جهش تولید | سه‌شنبه، ۴ آذر ۱۳۹۹

پخش زنده «شبهای زعفرونی» با رویکردی نو از آنتن سیمای خاوران - نمایش محتوای خبر

 

 

پخش زنده «شبهای زعفرونی» با رویکردی نو از آنتن سیمای خاوران

به گزارش روابط عمومی صدا وسیمای مرکز خراسان جنوبی ،

این برنامه با رویکرد "سبک زندگی ایرانی اسلامی و حفظ حریم خانواده" با تهیه کنندگی «علی نانواباشی»و «سید بهزاد امیرآبادی زاده» پخش می شود.

کارگردانی برنامه را «علی نانواباشی» ، «سید بهزاد امیرآبادی زاده» و «علیرضا هاشمی مقدم» بر عهده دارند.

برنامه «شبهای زعفرونی» به مدت 65 دقیقه هر شب از شنبه تا پنج شنبه از ساعت  21:00تا 22:00 با اجرای « محمدرضا زمانی پور» و «ایمان خوشحال» و هنرمندی «ابوالفضل نخعی زاده» به روی آنتن می رود.

این برنامه از دو بخش زنده و ضبطی تشکیل شده است.

بخش زنده برنامه به صورت نمایشی و در محل لوکیشن "پست خانه قدیم" اجرا می شود.

ماجرای این برنامه از آنجا آغاز می شود که پیرمرد نظامی تحصیلکرده (که آقای ابوالفضل نخعـی زاده این نقش را ایفا خواهد کرد) که گاهی فراموشی دارد و سال های آخر عمـرش را سپری می کند، بسیار نگران آینده فرزندان خود می باشد. وی که در خارج از بیرجند زندگی می کرده، اکنون برای فروختن خانه پدری و کمک به بچه ها به زادگاه خود می آید و فرزندان خود را که برای کار به شهرهای مختلف رفته اند؛ دعوت می کند.

پیرمرد دارای پنج فرزند است و سعی دارد تا همه آنها را در کنار هم نگه  دارد (محمدرضا زمانی پور، ایمان خوشحال، عبدا... اسماعیلی، شهرام قاسمی و خانم الهام خزائلی، نقش فرزندان پیرمرد را ایفا خواهند کرد).

آیتم های برنامه شامل : خبرهای استانی، بوم گردی، روستا، مناطق گردشگری و آداب و رسوم، عکس های ارسالی، معرفی مشاغل، گزارش مردمی یا کارشناسی ، تیزر معرفی برنامه و وله می باشد.