جهش تولید | شنبه، ۳ آبان ۱۳۹۹

پاکسازی ۳ پاتوق مواد مخدر در بیرجند - نمایش محتوای خبر

 

 

پاکسازی ۳ پاتوق مواد مخدر در بیرجند

به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز خراسان جنوبی، پلیس مبارزه با موادمخدر استان با اجرای طرح پاکسازی نقاط آلوده و پاتوق های فروش موادمخدر، 8خرده فروش مواد مخدر را دستگیر و 300گرم موادمخدر صنعتی کشف کردند.
رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر خراسان جنوبی گفت: با دریافت گزارش های مردمی مبنی بر خرید و فروش موادمخدر صنعتی در برخی از نقاط مرکزی و حاشیه ای شهرستان بیرجند، موضوع به صورت ویزه توسط پلیس مبارزه با موادمخدر پیگیری و دستگیری سوداگران مرگ در دستور کار قرار گرفت.
سرهنگ حسین محمدی افزود: مأموران با اقدامات فنی و پلیسی 3پاتوق خرید و فروش موادمخدر صنعتی را در نقاط مرکزی و حاشیه ای شهرستان بیرجند شناسایی کردند که پس از هماهنگی با مقام قضائی این محل ها بازرسی و پاکسازی شد.
رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر خراسان جنوبی افزود: مأموران پلیس در بازرسی از این محل ها 8نفر از خرده فروشان موادمخدر را دستگیر و در بازرسی از آنان 300گرم موادمخدر صنعتی بسته بندی شده و آماده فروش، یک خودروی سواری و 230میلیون ریال وجه نقد حاصل از فروش مواد مخدر کشف کردند.
سرهنگ محمدی با تأکید بر اقدام قاطع پلیس در مبارزه با سوداگران مرگ و خرده فروشان موادمخدر افزود: متهمان دستگیر شده به پلیس مبارزه با موادمخدر منتقل و با تشکیل پرونده به مقام قضائی معرفی شدند.