جهش تولید | یک‌شنبه، ۲۲ تیر ۱۳۹۹

و اینک فلسطین - نمایش محتوای صدا

 

 

و اینک فلسطین

تهیه کنندگی ویژه برنامه «و اینک فلسطین» را «احمد حسینی مقدم» است و سایرعوامل تولید این برنامه عبارتند از:

گویندگان: الهام خزائلی، مسعود حسنی

گزارشگران: مسعود خسروی، فاطمه برهانی

نویسنده: فاطمه حسینی

صدابردار: نبی الله نبی پور

«روز قدس یک روز جهانی است. روزی نیست که فقط اختصاص به قدس داشته باشد. روز مقابله مستضعفین با مستکبرین است. روز مقابله ملت هایی است که در زیر فشار ظلم آمریکا و غیر آمریکا بودند، در مقابل ابرقدرتهاست. روزی است که باید مستضعفین مجهز بشوند در مقابل مستکبرین و دماغ مستکبرین را به خاک بمالند. (صحیفه حضرت امام خمینی (ره)، جلد 9،ص 276).

به منظور «حمایت از مردم مظلوم فلسطین و محکوم کردن جنایات صهیونیست ها، تشویق مردم استان به حضور در راهپیمایی روز قدس و انعکاس حضور باشکوه آنان در این مراسم»، شبکه استانی صدای خراسان جنوبی ویژه برنامه «و اینک فلسطین» را در روز جهانی قدس (جمعه- مورخ 2 تیرماه) به صورت زنده و مستقیم تقدیم هم استانی های عزیز خواهد کرد.

پخش ویژه برنامه از ساعت 08:30 صبح آغاز شده و تا حدود ساعت 12:00 ادامه خواهد داشت.

برنامه دارای دو نفر گوینده است که در فضای حماسی و تهییجی به بیان مطالبی درخصوص روز قدس، لزوم حمایت از مردم فلسطین و اهمیت این روز در وحدت مسلمانان می پردازد.

کارشناس برنامه از همان ابتدای برنامه حضور داشته و به بررسی و تبیین مسائلی همچون: «بررسی تاریخچه فلسطین، نحوه تشکیل رژیم صهیونیستی، لزوم دفاع از فلسطین در عصر حاضر، تحلیل موضع گیری اعراب در برابر فلسطین و اسرائیل و تحولات خاورمیانه» خواهد پرداخت.

سایر بخش های مختلف این ویژه برنامه عبارتند از: انعکاس حضور پرشور مردم در مراسم راهپیمایی روز قدس در بیرجند و تهیه گزارش های مردمی، اعلام مسیرهای راهپیمایی در شهرستانها، پخش پیام نماینده محترم ولی فقیه در استان، استاندار محترم خراسان جنوبی، ائمه جمعه محترم بیرجند و شهرستانها در دعوت از مردم برای حضور در راهپیمایی روز قدس، سرودهای حماسی، ارتباط با گزارشگران شهرستانها به منظور انعکاس حضور مردم شهرستانها در مراسم راهپیمایی روز قدس، پخش تلفن­ ها و پیامک ­های مخاطبان، ارتباط با سایر مراکز استانها و ... .

ضمنا مراسم سخنرانی ویژه روز قدس در محل مسجد امام حسین (ع) بیرجند نیز ضبط و در ساعت 17:30  روز جمعه- مورخ 2 تیرماه از شبکه استانی صدای خاوران پخش خواهد شد.

سال تولید: 1396