رونق تولید ملی | یک‌شنبه، ۴ اسفند ۱۳۹۸

و اینک فلسطین - نمایش محتوای صدا

 

 

و اینک فلسطین

Loading the player...
و اینک فلسطین

حضرت امام خمینی (ره) از همان آغازین روزهای پیروزی بر استکبار امریکا و غرب، دفاع از مستضعفان به خصوص مردم مظلوم فلسطین و قدس شریف را به عنوان یکی از اصول مهم و برگشت ناپذیر نظام جمهوری اسلامی ایران نهادینه کردند و در همین راستا آخرین جمعه ماه مبارک رمضان را به نام «روز جهانی قدس» نامگذاری فرمودند. این نامگذاری را می توان شاهکاری توصیف کرد که جهان اسلام را به سوی اتحاد هدایت کرد و مبارزه ملت مظلوم فلسطین را هدفمند ساخت.

به منظور «حمایت از مردم مظلوم فلسطین و محکوم کردن جنایات صهیونیست ها، تشویق مردم استان به حضور در راهپیمایی روز قدس و انعکاس حضور باشکوه آنان در این مراسم»، شبکه استانی صدای خراسان جنوبی ویژه برنامه «و اینک فلسطین» را در روز جهانی قدس (جمعه- مورخ 11 تیرماه 1395) به صورت زنده و مستقیم تقدیم هم استانی های عزیز خواهد کرد.

پخش ویژه برنامه «و اینک فلسطین» از ساعت 08:30 صبح آغاز شده و تا حدود ساعت 12:00 ادامه خواهد داشت.

برنامه شامل بخش های مختلفی است که عبارتند از: انعکاس حضور پرشور مردم در راهپیمایی روز قدس در بیرجند، پخش پیام دعوت قائم مقام محترم نماینده ولی فقیه در استان و ائمه جمعه محترم شهرستانها در دعوت از مردم برای حضور در راهپیمایی روز قدس، کارشناسی، نماهنگ و سرودهای حماسی، ارتباط با خبرنگاران شهرستانها به منظور انعکاس حضور آنان در مراسم راهپیمایی روز قدس، اعلام مسیرهای راهپیمایی در شهرستانها، پخش تلفن­ها و پیامک­های مخاطبان، ارتباط با صدا و سیمای سایر مراکز استانها و ... .

در بخش کارشناسی برنامه به بررسی و تبیین مسائلی همچون: «بررسی تاریخچه تشکیل فلسطین و اشغال آن، پیدایش صهیونیست و علل به وجود آمدن و عوامل تشکیل آن، راه حل کمک به فلسطین، تأثیر راهپیمایی بر جامعه مسلمانان، فلسفه نامگذاری و اهداف حضرت امام خمینی (ره) و دستاوردهای این نامگذاری در طول سالها، روند راهپیمایی روز قدس از سال 1358 تا کنون و ...» پرداخته خواهد شد.

تاریخ تولید: 1395

تهیه کننده ویژه برنامه و اینک فلسطین «تکتم اعتبار» است و سایرعوامل تولید این برنامه عبارتند از :

گویندگان: بهنام عباسیان، سمیه تربتیان

گزارشگران: مسعود خسروی، سید مهدی ابراهیمی، فاطمه برهانی و خبرنگاران شهرستانها

نویسنده: فاطمه حسینی فر.