حمایت از کالای ایرانی | دوشنبه، ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷

ویژه برنامه یادواره شهدای کوی سجادشهر - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

ویژه برنامه یادواره شهدای کوی سجادشهر

Loading the player...

تهیه کنندگی ویژه برنامه «یادواره شهدای کوی سجادشهر» را «غلامرضا شاهانی» بر عهده دارد و سایر عوامل تولید این ویژه برنامه عبارتند از :

تصویربرداران: علیرضا براتی، محمد عباسی شوکت آباد

صدابردار: امیر زارعی

تدوینگر: حمید خراشادیزاده

شهادت در فرهنگ اسلامی جایگاه والایی دارد. مرور شجاعت و رشادت دلاورمردانی که با تکیه بر مفاهیم والای جهاد و شهادت به رسالت خویش عمل کرده و در هشت سال دفاع مقدس الفبای جوانمردی، ایثار و عدالت را با نثار جان خویش و صف آرایی در برابر دشمن معنا بخشیدند و بدین ترتیب تا آخرین نفس از کیان میهن دفاع و پاسداری کردند می تواند به نهادینه شدن فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه کمک کند.

مراسم گرامیداشت یاد و خاطره شهدای کوی سجادشهر، با حضور حجت الاسلام والمسلمین تویسرکانی، نماینده ولی فقیه در بسیج مستضعفان و جمعی از مردم در محل مسجد امام جعفر صادق(ع) بیرجند برگزار شد.

شبکه استانی سیمای خراسان جنوبی (خاوران) نیز در راستای اجرای رسالت خویش در نهادینه کردن فرهنگ والای ایثار و شهادت در جامعه و بزرگداشت مقام شهدا، اقدام به پوشش و انعکاس تلویزیونی این مراسم خواهد کرد.

مدت زمان «ویژه برنامه یادواره شهدای کوی سجاد شهر» 25 دقیقه است و قسمت اعظم آن به پخش سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین تویسرکانی (نماینده ولی فقیه در بسیج مستضعفان) اختصاص خواهد داشت.

شما بینندگان عزیز می توانید در ساعت 11:45 روز چهارشنبه (13 اردیبهشت) بیننده این برنامه از شبکه استانی سیمای خراسان جنوبی باشید.

سال تولید: 1396