رونق تولید ملی | یک‌شنبه، ۲۶ خرداد ۱۳۹۸

ویژه برنامه گرامیداشت سالروز شکست آمریکا در صحرای طبس - نمایش محتوای صدا

 

 

ویژه برنامه گرامیداشت سالروز شکست آمریکا در صحرای طبس

Loading the player...
ویژه برنامه گرامیداشت سالروز شکست آمریکا در صحرای طبس

شکست حمله نظامی آمریکا به ایران در صحرای طبس در 5 اردیبهشت سال 1359 ، مصداقی از امدادهای غیبی الهی برای انقلاب اسلامی مردم ایران بود که بار دیگر قدرت فائقه و مطلقه الهی ، وهن و سستی کید و مکر دشمنان خدا را آشکار ساخت و این چنین شد که سالروز این واقعه عظیم در تقویم رسمی کشورمان به ثبت رسید وگرامی داشته شد .

با توجه به اهمیت این روز در تقویم رسمی کشور و نیز در تقویم مناسبت های استان خراسان جنوبی ، همچون گذشته امسال هم مراسم ویژه ای با حضور اقشار و گروه های مختلف مردم ، خانواده های معظم شهدا و مسئولین استانی و کشوری در محل صحرای طبس برگزار خواهد شد .

شبکه استانی صدای خراسان جنوبی ، مراسم ویژه ای را که امروز ( 5  اردیبهشت 1394 ) در محل صحرای طبس برگزار می شود ؛ به صورت زنده ضبط و پخش خواهد کرد . پخش سخنرانی سردار فدوی ، فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در محل صحرای طبس ، برقراری ارتباط زنده با محل مراسم و بیان مطالبی در خصوص واقعه شکست حمله نظامی آمریکا به ایران در صحرای طبس در 5 اردیبهشت سال 1359 از جمله بخش های این برنامه است .

پخش ویژه برنامه « گرامیداشت سالروز  شکست آمریکا در صحرای طبس »  از ساعت 10:07 صبح روز 5  اردیبهشت از شبکه استانی صدای خراسان جنوبی ( خاوران ) آغاز شده و به مدت 2 ساعت و 17 دقیقه ، تا ساعت 12:24 ادامه خواهد داشت .

تاریخ تولید: 1394

تهیه کنندگی این ویژه برنامه را « مسعود خسروی » بر عهده دارد . صدابردار تولید « عباس یارابراهیمی » و صدابردار پخش « محمدحسین برهانی » است .