حمایت از کالای ایرانی | سه‌شنبه، ۱ خرداد ۱۳۹۷

ویژه برنامه گرامیداشت سالروز شکست آمریکا در صحرای طبس - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

ویژه برنامه گرامیداشت سالروز شکست آمریکا در صحرای طبس

Loading the player...

« شن ها ساقط کردند . شن ها مأمور خدا بودند . باد مأمور خداست . قوم عاد را باد از بین برد ؛ این باد مأمور خداست . این شن ها همه مأمورند ...  » : حضرت امام خمینی (ره)     

شکست حمله نظامی آمریکا به ایران در صحرای طبس در 5 اردیبهشت سال 1359 ، مصداقی از امدادهای غیبی الهی برای انقلاب اسلامی مردم ایران بود که بار دیگر قدرت فائقه و مطلقه الهی ، وهن و سستی کید و مکر دشمنان خدا را آشکار ساخت و این چنین شد که سالروز این واقعه عظیم در تقویم رسمی کشورمان به ثبت رسید وگرامی داشته شد .

با توجه به اهمیت این روز در تقویم رسمی کشور و نیز در تقویم مناسبت های استان خراسان جنوبی ، همچون گذشته امسال هم مراسم ویژه ای با حضور اقشار و گروه های مختلف مردم ، خانواده های معظم شهدا و مسئولین استانی و کشوری و با سخنرانی سردار فدوی ، فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در محل صحرای طبس برگزار خواهد شد .

شبکه استانی سیمای خراسان جنوبی به منظور تحلیل و بررسی واقعه شکست حمله نظامی آمریکا به ایران در صحرای طبس و پیوند آن با مسائل روز جامعه ، مراسم ویژه ای را که امروز ( 5  اردیبهشت 1394 ) در محل صحرای طبس برگزار می شود ؛ به صورت زنده ضبط و پخش خواهد کرد . در لابلای پخش زنده مراسم ، از حضور کارشناسان و مهمانان ویژه و پخش گزارش هایی مستند نیز برای تبیین و تحلیل این واقعه عظیم بهره خواهد برد .

پخش ویژه برنامه « گرامیداشت سالروز  شکست آمریکا در صحرای طبس  »  از ساعت 09:20 صبح روز 5  اردیبهشت از شبکه استانی سیمای خراسان جنوبی ( خاوران ) آغاز شده و تا پایان این مراسم ادامه خواهد داشت .

سال تولید: 1394

تهیه کنندگی این ویژه برنامه را « غلامرضا شاهانی » بر عهده دارد و سایر عوامل تولید برنامه نیز عبارتند از :

کارگردان : امید واحدی فر

تصویربردار : محمد بهشتی ، حسن اکبری ، غلامرضا شاهانی

صدابردار : عباس یار ابراهیمی

مجری : علیرضا کوچی

عوامل فنی : محمدعلی دهقانی درمیان ، امید سهیلی فر ، محمد کدخدا ، رضا محمددوست