جهش تولید | سه‌شنبه، ۷ بهمن ۱۳۹۹

ویژه برنامه هفته وحدت - نمایش محتوای صدا

 

 

ویژه برنامه هفته وحدت

Loading the player...

حضرت محمد مصطفی (ص) قدم به عالم گذاشت تا دنيا را در قدم جلوه هاي ابديت بيفكند و قدوم دوران حيات طيبه را نويد دهد . شیعیان ، میلاد رسول خدا (ص) را هفده ربیع‏الاول و اهل سنت دوازده ربیع‏الاول می­دانند و سالهاست که فاصله این روزها به عنوان " هفته وحدت " گرامی داشته می­شود .

هفته وحدت فرصتی است مغتنم برای معرفی هر چه بیشتر مكتب اخلاقي پيامبر گرامی اسلام (ص) ، اندیشه ، منش و سیره عملی و رفتاری ایشان و فرصتی برای معرفی هر چه بیشتر تمدن اسلام و حکومت اسلامی .

در اولین روز از هفته وحدت ، مراسمی با حضور جمع کثیری از مردم شهرستان بیرجند در محل مسجد النبی (ص) برگزار شد که محفلی بود برای معرفی هر چه بیشتر شخصیت پیامبر و بحث پیرامون ضرورت وجود وحدت در جامعه اسلامی .

شبکه استانی صدای خراسان جنوبی نیز در راستای اجرای بخشی از رسالت خویش در تبیین شخصیت نبی مکرم اسلام (ص) و ایجاد وحدت هر چه بیشتر در جامعه ، این مراسم را پوشش داد .

مدت زمان ویژه برنامه « همایش وحدت » 60 دقیقه است که در ابتدا بخش هایی از سخنرانی حجت الاسلام و المسلمین دکتر رضایی ، قائم مقام نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بیرجند پخش خواهد شد . در ادامه قسمت هایی از سخنرانی مولوی فاروقی از علمای اهل سنت بیرجند پخش خواهد شد و بخش پایانی برنامه نیز پخش سخنرانی حجت الاسلام و المسلمین ایمانی ، استاد حوزه و دانشگاه و مبلغ بین المللی خواهد بود .

این ویژه برنامه در ساعت 20:45 روز دوشنبه ( مورخ 15/10/1393 ) از شبکه استانی صدای خراسان جنوبی (خاوران ) پخش خواهد شد .

تاریخ تولید: 1393

تهیه کننده و ارزیاب برنامه « مهدی صالحی بیک » است و صدابرداری برنامه را نیز « محمدحسین برهانی » بر عهده دارد .