رونق تولید ملی | پنج‌شنبه، ۳۱ مرداد ۱۳۹۸

ویژه برنامه مراسم یوم الله 13 آبان - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

ویژه برنامه مراسم یوم الله 13 آبان

Loading the player...

روز 13 آبان ‌ماه که در تقویم نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به‌عنوان روز ملی «مبارزه با استکبار جهانی» نامگذاری شده یادآور سه واقعه مهم در تاریخ معاصر ایران است که در سه دوره مختلف رخ داده است. تبعید حضرت امام خمینی(ره) به ترکیه در سیزده آبان 1343، سیزده آبان 1357 که روز دانش‌آموز نام گرفت و تسخیر لانه جاسوسی در سیزده آبان 1358 عنوان این سه واقعه تاریخی است که هر یک در دوره وقوع تاثیرگذاری خاص خود را داشته و شرایط را به‌نحوی تغییر داده‌اند.

همه ساله مراسم راهپیمایی یوم الله 13 آبان در جای جای ایران اسلامی و از جمله استان خراسان جنوبی برگزار می شود. شبکه استانی سیمای خراسان جنوبی نیز مراسم برگزار شده در مرکز استان (شهر بیرجند) را در قالب یک ویژه برنامه 22 دقیقه ای به تصویر می کشد.

ویژه برنامه مراسم یوم الله 13 آبان گوشه هایی از حضور پرشور مردان و زنان و جوانان و نوجوانان را به تصویر خواهد کشید . بخش اعظم زمان برنامه نیز به پخش سخنرانی حجت الاسلام نوفرستی «نماینده ولی فقیه در سپاه انصار الرضا (ع) استان» اختصاص خواهد داشت.

شما هم استانی های عزیز می توانید در ساعت 20:30 روز چهارشنبه 13 آبان ماه بیینده این برنامه از شبکه استانی سیمای خراسان جنوبی باشید . تکرار این برنامه نیز در ساعت 17:30 روز بعد پخش خواهد شد.

سال تولید: 1394

تهیه کننده ویژه برنامه مراسم یوم الله 13 آبان «غلامرضا شاهانی » است و سایر  گروه تولید عبارتند از :

تصویربرداران : محمد بهشتی، احمد نیک فرجام

صدابردار : احسان جعفرزاده

تدوینگر : محمد باقر شاهد