رونق تولید ملی | جمعه، ۹ اسفند ۱۳۹۸

ویژه برنامه مراسم گرامیداشت روز ارتش - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

ویژه برنامه مراسم گرامیداشت روز ارتش

Loading the player...

تهیه کنندگی ویژه برنامه «مراسم گرامیداشت روز ارتش» را «غلامرضا شاهانی» برعهده دارد و سایر عوامل تولید این برنامه عبارتند از :

تصویر برداران: غلامرضا شاهانی، حسین شریفی نیا، حسن اکبری، علیرضا براتی

صدابردار : احسان جعفر زاده

تدوینگر : طاهره نوکی

نامگذاری روز 29 فروردین هر سال به نام روز ارتش جمهوری اسلامی و نیروی زمینی، از ابتکارات حضرت امام خمینی(ره) بود. آن هم در شرایطی که ارتش جمهوری اسلامی با کارشکنی های مختلف داخلی و خارجی روبه رو بود. از همان زمان تاکنون هرسال در سالگرد صدور این پیام، روز ارتش در سراسر کشور جشن گرفته می شود و ارتش در شهرهای مختلف به رژه و نمایش قدرت خویش می پردازد.

در این مراسم یگان های مختلف نیروهای مسلح با نشان دادن قدرت، اقتدار و توان بازدارندگی خود، انواع ادوات و تجهیزات جدید خود را به نمایش گذاشته و یگان‌های موتوری و زمینی ارتش، سپاه و بسیج، نیروی انتظامی از مقابل جایگاه، تمثال حضرت امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری رژه می روند.

شبکه استانی سیمای خراسان جنوبی نیز با تولید ویژه برنامه «مراسم گرامیداشت روز ارتش»، این مراسم را ضبط و پخش خواهد کرد.

مدت زمان این ویژه برنامه 30  دقیقه است و در آن گزیده ای از رژه نیروهای نظامی و انتظامی به تصویر کشیده خواهد شد. همچنین بخش هایی از سخنرانی استاندار و فرمانده ارشد نظامی آجا در خراسان جنوبی پخش خواهد شد.

شما هم استانی های عزیز می توانید ویژه برنامه «مراسم گرامیداشت روز ارتش» را در ساعت 22:30 روز سه شنبه 29 فروردین، از شبکه استانی سیمای خراسان جنوبی (خاوران) مشاهده نمایید.

سال تولید: 1396


جواب‌های شاخه ای نویسنده تاریخ
سلام. فیلم پخش نمیشه out ۱۳۹۷/۰۲/۸ ۱۲:۳۷

out
سلام. فیلم پخش نمیشه
+3 (3 آرا)
پست شده در ۱۳۹۷/۰۲/۸ ۱۲:۳۷