سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | پنج‌شنبه، ۲۶ فروردین ۱۴۰۰

ویژه برنامه مراسم اختتامیه اردوهای جهادی - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

ویژه برنامه مراسم اختتامیه اردوهای جهادی

Loading the player...

مهمترین هدف برگزاری اردوهای جهادی در یک کلمه «سازندگی» است. اردوهای جهادی فرصتی مناسب برای خودسازی آنهایی است که می خواهند به هر صورتی که هست خدمتی به خلق خدا داشته باشند .

رهبر معظم انقلاب، حضرت آیت الله خامنه ای (مدظله العالی) درباره اردوهای جهادی می فرمایند: « این کار اردوهای هجرت و حرکت عظیم بسیج سازندگی یکی از برکاتش خدمت‌ رسانی است که میلیونها نفر از این خدمت شما به صورت مستقیم بهره‌مند می شوند. از لحاظ مادی، از لحاظ امور روزمره‌ زندگی، از لحاظ معنوی و هدایت، بهره‌مند می شوند. شما اگر درس قرآن هم آنجا ندهید، خود حضور یک جوان مؤمن و متدین و متشرع در یک مجموعه‌ی روستائی، در بین جوانان، در بین مردم، مظهر مجسم آیه‌ی قرآن است؛ آنها را به دین، به انقلاب، به معنویت، سوق می دهد». (بیانات در دیدار جهادگران بسیج سازندگی، 31 شهریور 1389) .

سه شنبه 3 آذر، همزمان با پنجمين روز از گراميداشت هفته بسيج مراسم اختتاميه اردوهاي جهادي، با حضور جمعي از مسئولان استان و400  نفر از جهادگران برتر سال 94 برگزار و از 41 جهادگر نمونه تجليل به عمل آمد.

شبکه استانی سیمای خراسان جنوبی این مراسم را در قالب ویژه برنامه ای 60 دقیقه ای ضبط و پخش خواهد کرد.

در این ویژه برنامه بخش هایی از سخنرانی استاندار، امام جمعه بیرجند و قائم مقام نماينده ولي فقيه در استان و مسئول بسیج سازندگی خراسان جنوبی پخش خواهد شد.

شما هم استانی های عزیز می توانید ویژه برنامه مراسم اختتامیه اردوهای جهادی را در ساعت 17:05 روز چهارشنبه ( 4 آذر ماه) از شبکه استانی سیمای خراسان جنوبی مشاهده نمایید.

سال تولید: 1394

تهیه کنندگی ویژه برنامه مراسم اختتامیه اردوهای جهادی را «غلامرضا شاهانی» بر عهده دارد . سایر عوامل تولید این ویژه برنامه عبارتند از :

تصویربرداران: علیرضا براتی، حسین شریفی نیا

صدابردار: احسان جعفرزاده

تدوینگر: محمدباقر شاهد