سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | پنج‌شنبه، ۳ تیر ۱۴۰۰

ویژه برنامه عید تا عید - نمایش محتوای صدا

 

 

ویژه برنامه عید تا عید

"عید تا عید" به تهیه کنندگی مسعود خسروی ویژه برنامه عصرگاهی دهه امامت و ولایت است که با هدف "ایجاد لحظات شاد عصرگاهی در دهه امامت و ولایت و ایجاد تعلق خاطر بیشتر مخاطبان به امامت و ولایت و تقویت وحدت ملی" تولید می شود.

برنامه دارای دو نفر گوینده آقا و خانم (الهام خزائلی و ابوالفضل نخعی)می باشد. گویندگان در فضایی شاد و مفرح و مبتنی بر متن و بداهه گویی، مطالبی را بیان خواهند کرد. بخش های مختلف برنامه عبارتند از:

- آرم: با بهره گیری از موسیقی فاخر و متناسب با فضای برنامه تولید می شود.

- گزارش: در هر برنامه دو بخش گزارشی وجود دارد. این گزارش ­ها عموماً از محل برگزاری جشن­ های مردمی تهیه می شود و شامل نظرات مردم در مورد ولایت و امامت می باشد. گزارشگر برنامه ترجیحاً آقای سیدمهدی ابراهیمی خواهند بود.

- نمایش: هر برنامه دارای دو بخش نمایشی است که یکی با موضوع طنز و دیگری با موضوع تاریخ اسلام (به ویژه حوادث قربان و غدیر) می باشد.

- ارتباط با شهرستان ها: در برخی  برنامه ها با خبرنگاران شهرستان ها (به صورت زنده یا ضبطی) ارتباط تلفنی برقرار می ­شود و از مراسم مختلف شهرستانها در این ایام، اطلاع رسانی می گردد.

- ارتباط با استان های دیگر: در برنامه های روزهای اول دهه که مصادف با عید قربان است یک ارتباط تلفنی با سایر استان ها برقرار می شود.

- مسابقه: یک مسابقه پیامکی یا تلفنی (یا هر دو) در هر برنامه وجود دارد.از ستاد مردمی قربان تا غدیر در مورد جوایز کمک گرفته می شود.

- ارتباط با مسئولان: در صورت لزوم با مسئولان برگزاری جشن­ های مردمی قربان تا غدیر و مسئولان آستان امامزاده حسین بن موسی الکاظم (ع) طبس ارتباط تلفنی برقرار و از مراسم مردمی در این ایام، اطلاع رسانی خواهد شد.

- ارتباط با نجف: در صورت امکان با گزارشگران اعزامی به نجف اشرف ارتباط تلفنی برقرار خواهد شد.

- موسیقی با کلام و بیکلام: در طول برنامه پخش خواهد شد.

- تلفن و پیامک: در طول برنامه از تلفن ها و پیامک های مردمی استفاده خواهد شد.

 

 

Loading the player...
عوامل تولید:

تهیه کننده :مسعود خسروی

گوینده گان: الهام خزائلی،ابوالفضل نخعی

تاریخ تولید: ۱۳۹۹