ویژه برنامه طلایه داران فتح

دفاع مقدس از بهترین و ماندگارترین مراحل تاریخ این انقلاب است . به عمل رسیدن اسلام ناب محمدی (ص) در عرصه دفاع ، ایثار و در نهایت شهادت از ستون های این نظام محسوب می شود و تا به امروز نیز فرهنگ شهادت متأثر از هشت سال دفاع مقدس در نسل های بعدی انقلاب نیز جریان دارد طوری که بزرگترین جریان فرهنگی در کشور منسوب به همین دوران دفاع مقدس با عنوان راهیان نور می باشد .

رسانه در نشان دادن ظرفیت های بزرگترین نمونه ایثار و شهادت در انقلاب نقشی اساسی دارد . شاید سخنی گزاف نباشد که خط مقدم عرصه امروز جهاد و ایثار و حتی شهادت متأثر از رسانه و بلکه در نقاطی خود رسانه می باشد .

در برنامه سعی خواهد شد در گفتگو با مهمانان علاوه بر خاطره گویی نسبت به مؤلفه های خاص جنگ تحمیلی نیز بحث و گفتگو صورت بگیرد . انتخاب مهمانان متناسب با موضوع و نامگذاری های روزهای هفته دفاع مقدس تلاش خواهد شد . انتخاب مهمانان از اقشار مختلف نقش آفرین در عرصه جنگ و همچنین کسانی که در حوزه شهادت ، تولید و باز نشر آثار دفاع مقدس تلاش دارند در دستور کار خواهد بود .

به فعالیت ها و نقش سردار شهید حاج قاسم سلیمانی نیز توجه ویژه ای خواهد شد .

برخی از بخش های برنامه :

روز شمار دفاع مقدس ، خاطره گویی ، برشی از فیلم های مناسب با دفاع مقدس ، گزارش ، سخن شهدای شاخص ، نماهنگ ، موشن گرافیک ، بیاناتی از رهبر انقلاب و امام خمینی (ره) در مورد شهدا ، جانبازان ، ایثارگران و ...

 

 

Loading the player...
سال تولید: ۱۳۹۹
عوامل تولید:

تهیه کننده : احسان جعفرزاده

مجری: آقای کوچی