سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۲۵ فروردین ۱۴۰۰

ویژه برنامه سخنرانی 22 بهمن در بیرجند - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

ویژه برنامه سخنرانی 22 بهمن در بیرجند

Loading the player...

«روز ۲۲ بهمن و راهپیمائی ۲۲ بهمن مظهر اقتدار ملی است؛ مظهر اقتدار ملت ایران است؛ مظهر حضور مردمی و اراده و عزم ملی ملت ایران است که مرد و زن و پیر و جوان، در همه‌ی شرائط به خیابان ها می آیند و خودشان را در سرتاسر کشور در مقابل چشم بینندگان قرار می دهند؛ این خیلی باعظمت است». (بیانات رهبر معظم انقلاب، 19 بهمن 1386)

همچنانکه رهبر معظم انقلاب فرموده اند که «ملت ایران هر سال با حرکت خود در بیست ‌و دوم بهمن، دشمن را در جای خود متوقف و وادار به عقب‌نشینی کرده»، مردم استان خراسان جنوبی و از جمله شهرستان بیرجند نیز با حضور باشکوه و پرشور خود در مراسم راهپیمایی 22 بهمن امسال، بار دیگر با حضرت امام خمینی (ره)، شهدا و رهبری تجدید میثاق و بیعتی دوباره نمودند.

مراسم سخنرانی ویژه راهپیمایی 22 بهمن امسال شهرستان بیرجند با سخنرانی «حجت الاسلام والمسلمین حاج علی اکبری» برگزار شد. شبکه استانی سیمای خراسان جنوبی به منظور انعکاس مراسم سخنرانی و بهره مندی عموم مخاطبین از آن، نسبت به ضبط و پخش آن اقدام خواهد کرد.

این ویژه برنامه به مدت 40 دقیقه تولید خواهد شد و شما هم استانی های عزیز می توانید در ساعت 22:00 روز پنجشنبه (22 بهمن) بیینده این ویژه برنامه از شبکه استانی سیمای خراسان جنوبی (خاوران) باشید.

تکرار این ویژه برنامه نیز در ساعت 18:00 روز بعد پخش خواهد شد.

سال تولید: 1394

تهیه کنندگی این برنامه را «علیرضا هاشمی مقدم» بر عهده دارد. سایر عوامل تولید برنامه عبارتند از:

تصویربردار: حسین شریفی نیا ، مرتضی معتمدی

صدابردار: حسن جعفرزاده

تدوینگر: طاهره نوکی