رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۲۹ بهمن ۱۳۹۸

ویژه برنامه سالروز شکست حمله آمریکا به ایران در صحرای طبس - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

ویژه برنامه سالروز شکست حمله آمریکا به ایران در صحرای طبس

Loading the player...

شکست حمله نظامی آمریکا به ایران در صحرای طبس در 5 اردیبهشت سال 1359، مصداقی دیگر برای سوره فیل بود و پنجم اردیبهشت سال 1359، یوم الفیل دیگری و کارتر، مظهر استکبار جهانی و ابرهه ای دیگر. مصداقی از امدادهای غیبی الهی برای انقلاب اسلامی مردم ایران که بار دیگر قدرت فائقه و مطلقه الهی، وهن و سستی کید و مکر دشمنان خدا را آشکار ساخت و این چنین شد که سالروز این واقعه عظیم در تقویم رسمی کشورمان به ثبت رسید و گرامی داشته شد.

با توجه به اهمیت این روز در تقویم رسمی کشور و نیز در تقویم مناسبت های استان خراسان جنوبی، همچون گذشته امسال هم مراسم ویژه ای با حضور اقشار و گروه های مختلف مردم، خانواده های معظم شهدا و مسئولین استانی و کشوری و با سخنرانی سردار نقدی، رئیس سازمان بسیج مستضعفین در محل مسجد شکر شهرستان طبس برگزار خواهد شد.

شبکه استانی سیمای خراسان جنوبی به منظور تحلیل و بررسی واقعه شکست حمله نظامی آمریکا به ایران در صحرای طبس و پیوند آن با مسائل روز جامعه، مراسم ویژه ای را که امروز (5  اردیبهشت 1395) در محل مسجد شکر شهرستان طبس برگزار می شود؛ به صورت زنده ضبط و پخش خواهد کرد. در لابلای پخش زنده مراسم، از حضور کارشناسان و مهمانان ویژه نیز برای تبیین و تحلیل این واقعه عظیم بهره خواهد برد. پخش کلام حضرت امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری و نماهنگ از دیگر بخش های این برنامه خواهد بود.

پخش ویژه برنامه سالروز شکست حمله آمریکا به ایران در صحرای طبس از ساعت 10:30 صبح روز 5  اردیبهشت از شبکه استانی سیمای خراسان جنوبی (خاوران) آغاز و تا پایان این مراسم ادامه خواهد داشت.

سال تولید: 1395

تهیه کنندگی این ویژه برنامه را «غلامرضا شاهانی» بر عهده دارد و سایر عوامل تولید برنامه نیز عبارتند از :

مجری: علیرضا کوچی

 کارگردان تلویزیونی: امید واحدی فر

تصویربرداران : محمد مهربان، حسین امیرآبادی زاده، حسین شریفی نیا، محمد عباسی شوکت آباد

صدابردار:احسان جعفرزاده

دستیار تهیه کننده:محمد عباسی شوکت آباد