رونق تولید ملی | چهارشنبه، ۱ خرداد ۱۳۹۸

وصیتنامه شهید محمد حسین آینه دار - نمایش محتوای دفاع مقدس

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

وصیتنامه شهید محمد حسین آینه دار

ayineh dar

بسم الله القاسم الجبّارین

به نام خداوند در هم کوبنده‌ی جبّاران و مستکبران

«و لا تحسبن الذین قتلوا فی سبیل الله امواتاً بل احیا‌ء عند ربّهم یرزقون»
گمان نبرید آنان که در راه خدا شهید گردیده‌اند مرده‌اند، بلکه زنده هستند و در نزد خدایشان روزی می‌خورند

اکنون که به یاری خدا، عزم جنگ با دشمنان اسلام را نموده‌ام و با تنها حربه و سلاح برنده‌ام، یعنی ایمان به خدا، روانه‌ی جبهه‌ی جنگ حق علیه باطل می‌شوم،

از خداوند می‌خواهم آنچنان استقامت و ایمان و توانی به من مرحمت نماید که تا جان در بدن دارم در مبارزه و مقاتله علیه کفر و نفاق خصیم بکوشم و دشمنان اسلام و قرآن کریم را به نابودی بسپارم. و از درگاه احدیّت خواستارم که در این مبارزه پیروزی کامل بر قوای دشمن را به ما عنایت فرماید.

( ان تنصر الله ینصرکم و یثبت اقدامکم )

از برادران و خواهران دینی‌ام می‌خواهم که اگر ما در جبهه با دشمن اسلام می‌جنگیم، ولی شما کاری بس مهم‌تر در پشت جبهه دارید و آن مبارزه با ستون پنجم از قبیل: منافقین، ملّی‌گرایان، لیبرال‌ها، غربگرایان، شرق‌گرایان، اختلاف‌افکنان و شایعه‌سازان و کسانی که می‌خواهند در هر لباس و با هر پست و مقامی ضربه به انقلاب وارد نمایند و به هر نحو نارضایتی به وجود آورند، و شما عزیزان را، به اسلام و حکومت اسلامی و به رهبری قائد اعظم، نائب حضرت مهدی (عج) بدبین نمایند.

و شما را به خدا سوگند می‌دهم که قدر این رهبر عزیز و دلسوز یعنی امام خمینی (ره) را بدانید و از نصایح و دستورات که همان نصایح و دستورات پیامبر اکرم (صلی الله علیه و آله) می باشد که در صدر اسلام فرموده‌اند، اطاعت نمایید و از روحانیّت متعهّد و مسئول به خصوص آیت‌الله بهشتی و آیت‌الله خامنه‌ای و حجّت‌السلام رفسنجانی و دیگر آیات عظام و حجج الاسلام، و تمامی کسانی که در خطّ امام هستند و برای امّت اسلام و پیشبرد انقلاب اسلامی تلاش و کوشش می‌نمایند پشـتیـبانی نمایید و نگذارید که آنان را بکوبند، زیرا بعد از آنها نوبت رهبری امام خواهد بود.

از پدر و مادر و برادرانم و خانواده‌ام و فرزندانم می‌خواهم که اگر شهید شدم برایم گریه و زاری نکنند، زیرا که شهادت را، شهید آگاهانه انتخاب نموده است. اگر انشاء‌الله شهید شدم و به آرزوی دیرینه‌ام رسیدم مرا در کنار قبر دیگر شهیدان در فردوس به خاک سپارند .

والسّلام علیکم و رحمته الله و برکاته

محمّد‌‌حسین آیینه‌دار

۱۳۶۰/۳/۹

 

 

رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.