سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | یک‌شنبه، ۲۹ فروردین ۱۴۰۰

وزیر بهداشت : جهت‏گیری دولت توجه ویژه به مناطق محروم - نمایش محتوای خبر

 

 

وزیر بهداشت : جهت‏گیری دولت توجه ویژه به مناطق محروم

وزیر بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی در سفر به شهرستان نهبندان گفت : جهت‏گیری دولت، توجه ویژه به مناطق محروم است و در این مسیر با عزم و اراده به پیش خواهیم رفت .

وزیر بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی در ادامه سفر به شهرستان زابل ، وارد شهرستان مرزی و محروم نهبندان شد .

دکتر هاشمی در بدو ورود به شهرستان، با حضور در بیمارستان شهید آتشدست، از بخش‏های مختلف بیمارستان بازدید کرد.

وی با حضور بر بالين بيماران و گفت ‏وگو با آن‏ ها ، در جريان چگونگي اجراي برنامه تحول نظام سلامت در اين بيمارستان قرار گرفت .

وزیر بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی همچنین در نشستی که با حضور رئیس دانشگاه علوم پزشکی بیرجند، نماینده مردم نهبندان و سربیشه در مجلس شورای اسلامی، فرماندار ، امام جمعه و سایر مسولان محلی در شبکه بهداشت و درمان نهبندان برگزار شد ، ضمن تشکر از دست‏اندرکاران اجرای برنامه تحول نطام سلامت در استان، بر جلب حداکثری رضایتمندی مردم از ارایه خدمات بهداشتی- درمانی تأکید کرد.

دکتر هاشمی، همچنین با تأکید بر رفع مشکلات بهداشتی- درمانی منطقه، نسبت به ایجاد بخش ICU، CCU و راه‏اندازی‏ بخش CT-SCAN در شهرستان نهبندان، قول مساعد داد.

وزیر بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی تصریح کرد: جهت‏گیری دولت ، توجه ویژه به مناطق محروم است و در این مسیر با عزم و اراده به پیش خواهیم رفت .

شایان ذکر است دکتر هاشمی در پاسخ به درخواست مسئولین محلی درخصوص تسریع در روند گازرسانی به منطقه، گفت: درخواست شما را به رئیس جمهوری منتقل کرده و امیدوارم با عنایت ویژه ایشان ، این موضوع به زودی محقق شود.

منبع : وب سایت باشگاه خبرنگاران جوان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران