سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | جمعه، ۲۸ خرداد ۱۴۰۰

وزیر اطلاعات : تحقق و تقویت احساس امنیت در جامعه ، رویکرد این وزارتخانه - نمایش محتوای خبر

 

 

وزیر اطلاعات : تحقق و تقویت احساس امنیت در جامعه ، رویکرد این وزارتخانه

وزیر اطلاعات گفت: رویکرد وزارت اطلاعات در دولت یازدهم تحقق و تقویت احساس امنیت در بین آحاد مردم است.

حجت الاسلام و المسلمین دکتر علوی امروز در نشست شورای تامین و برنامه ریزی خراسان جنوبی در بیرجند تاکید کرد : با کسانیکه بخواهند به امنیت و آسایش جامعه خدشه وارد کنند برخورد خواهد شد و اجازه نمی دهیم دشمنان ملت از مردم سلب امنیت کنند.

 وزیر اطلاعات همچنین با اشاره به نامگذاری امسال از سوی مقام معظم رهبری به نام اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی گفت: فرهنگ جامعه پشتوانه امنیت آن است و شکوفایی اقتصادی در گرو فرهنگ جهادی و مشارکت همگانی است .

حجت الاسلام و المسلمین دکتر علوی افزود: حماسه 8 سال دفاع مقدس جلوه ای از حضور مردم در تامین امنیت کشور بود و مردم نشان دادند که همیشه با وحدت و همدلی در مقاطع مختلف حماسه آفرین بوده اند .

وزیر اطلاعات همچنین به جایگاه خراسان جنوبی اشاره کرد و گفت : این استان با داشتن فرهیختگان و علمای نامی و همچنین برخورداری از فرهنگ ایمانی  جزو افتخارات ایران اسلامی است.

استاندار خراسان جنوبی نیز گفت: این استان با وجود داشتن 460 کیلومتر مرز مشترک با افغانستان به برکت وفاق و همدلی بین مردم و مسولان از امنیت بسیاری برخوردار است .

آقای خدمتگزار با اشاره به اجرای مرحله دوم هدفمندی یارانه ها افزود: با تلاش مضاعف مسولان ، همراهی مردم و استفاده از تمام ظرفیت استان این مرحله به بهترین نحو ممکن اجرا خواهد شد .

هروی نماینده مردم شهرستانهای قاین و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی هم  با بیان اینکه جامعه سعادتمند و پیشرفته نیازمند امنیت است گفت: مجلس شورای اسلامی در راستای تعامل با دولت سعی می کند منویات مقام معظم رهبری را در تحقق شعار امسال جامعه عمل بپوشاند .

وزیر اطلاعات امروز در ابتدای ورود به بیرجند با حضور بر گلزار شهدای بیرجند به مقام شامخ شهدای 8 سال دفاع مقدس ادای احترام کرد.

حجت الاسلام و المسلمین دکتر علوی در ادامه با قائم مقام نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی و امام جمعه بیرجند دیدار کرد.

معاونت اطلاعات و اخبار