رونق تولید ملی | جمعه، ۱۵ آذر ۱۳۹۸

ورود معاون اول رئیس جمهور و هیأت همراه به بیرجند - نمایش محتوای خبر

 

 

ورود معاون اول رئیس جمهور و هیأت همراه به بیرجند

به گزارش خبرگزاری صداوسیمای مرکز خراسان جنوبی ، وزیران نیرو / تعاون ، کار و رفاه اجتماعی / ورزش و جوانان / و جهاد کشاورزی در این سفر آقای جهانگیری را همراهی می کنند.
هواپیمای حامل این دولتمردان دقایقی پیش در فرودگاه بیرجند به زمین نشست و مهمانان مورد استقبال استاندار، مسئول دفتر نماینده ولی فقیه و جمعی از فرماندهان نظامی و انتظامی و مسئولان استان قرار گرفتند.
در این همایش ۲ هزار و ۴۸۰ طرح ملی روستایی و عشایر همزمان در سراسر کشور مورد بهره برداری قرار می‌گیرد و ۸ تفاهم نامه برای توسعه مناطق روستایی و عشایر کشور به امضا می‌رسد که ۴ تفاهم مختص خراسان جنوبی است.
انعقاد قرارداد ایجاد هزار هکتار شهرک گلخانه‌ای درباره اجرای سند سازگاری با شرایط کم آبی به عنوان استان الگو، برقراری مزایای صندوق بیمه اجتماعی برای تمامی سرپرستان خانوار‌های روستایی و عشایر استان به صورت پرداخت دو سوم حق بیمه از سوی دولت و یک سوم از سوی سرپرست خانوار، رونمایی از لوح جهانی روستای نمونه گردشگری جهانی خراشاد، آغاز عملیات اجرایی ۱۰۰ طرح آبخیزداری و بهره برداری از چند راه روستایی از دیگر برنامه‌های سفر یک روزه معاون اول رئیس جمهور و هیأت همراه به خراسان جنوبی است.