جهش تولید | یک‌شنبه، ۹ آذر ۱۳۹۹

ورزش در استان - نمایش محتوای صدا

 

 

ورزش در استان

تهیه کنندگی این برنامه را «مهدی امیر آبادی زاده» بر عهده دارد.

سایر عواملی که در تولید این برنامه همکاری می کنند بدین شرح است :

گوینده ها:سمیه ترابیان وسعید ایل بیگی

نویسنده : مهدی امیرآبادی زاده

گردآوری مطالب : زهرا بهروزی فر

نریتور : فرنود فولادی و فرشته بهمن زاده

برنامه «ورزش در استان» با هدف «کمک به رشد و توسعه ورزش خراسان جنوبی» در صدای خاوران تولید و پخش می شود.

توجه به ورزش و تلاش بر توسعه آن در میان اقشار مختلف جامعه، امری لازم و حیاتی است. چرا که ورزش به تعادل جسم و جان آدمی می‏ انجامد، با ورزش، انسان از روحی با نشاط برخوردار می‏ شود و روح با نشاط، بدن را سرشار از طراوت و شادابی می‏ سازد و خلاصه اینکه فرد سالم، جامعه ای سالم و بانشاط را خواهد ساخت.

در همین راستا شبکه استانی صدای مرکز خراسان جنوبی برنامه ای ویژه با عنوان «ورزش در استان» را در دستور کار تولیدات خود قرار داده است .

این برنامه با هدف بررسی مسائل ورزش استان و انعکاس برنامه های مسئولین در امر توسعه ورزش و به ویژه ورزشهای بومی و همگانی، استفاده از نظرات هیات های ورزشی به منظور رفع مشکلات موجود و تقویت نقاط قوت، معرفی قهرمان و پیشکسوتان ورزشکار و بیان دلایل موفقیت آنان به منظور تقویت ورزش قهرمانی در استان و نیز ترویج و توسعه ورزش در میان آحاد جامعه تولید و پخش می شود.

مدت زمان برنامه 45 دقیقه است و علاوه بر گفتگو، بخش هایی همچون: برقراری ارتباط زنده تلفنی با یک مسئول استانی، گزارش از ورزشکاران موفق و بیان مشکلات ورزشکاران از زبان آنان، موسیقی بیکلام، پخش تلفن های مردمی و قرائت پیامک های مخاطبین و ...  در برنامه پخش می شود.

شما مخاطب عزیز می توانید در ساعت 13:00 روزهای یکشنبه هر هفته، از شبکه استانی صدای خراسان جنوبی (خاوران) شنونده این برنامه باشید.

  

 

 

سال تولید: 1396


جواب‌های شاخه ای نویسنده تاریخ
لطفا به ورزش های محلی بیشتر بپردازید. بابک ۱۳۹۶/۰۷/۲۰ ۱۲:۰۸

بابک
لطفا به ورزش های محلی بیشتر بپردازید.
+1 (1 رای)
پست شده در ۱۳۹۶/۰۷/۲۰ ۱۲:۰۸