سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۳۱ خرداد ۱۴۰۰

ورزش در استان - نمایش محتوای صدا

 

 

ورزش در استان

Loading the player...
ورزش در استان

«ورزش در استان» با هدف «کمک به رشد و توسعه ورزش خراسان جنوبی» در صدای خاوران تولید و پخش می شود.

توجه به ورزش و تلاش بر توسعه آن در میان اقشار مختلف جامعه، امری لازم و حیاتی است. چرا که ورزش به تعادل جسم و جان آدمی می‏ انجامد، با ورزش، انسان از روحی با نشاط برخوردار می‏ شود و روح با نشاط، بدن را سرشار از طراوت و شادابی می‏ سازد و خلاصه اینکه فرد سالم، جامعه ای سالم و بانشاط را خواهد ساخت.

در همین راستا شبکه استانی صدای مرکز خراسان جنوبی برنامه ای ویژه با عنوان «ورزش در استان» را در دستور کار تولیدات خود قرار داده است .

این برنامه با هدف بررسی مسائل ورزش استان و انعکاس برنامه های مسئولین در امر توسعه ورزش و به ویژه ورزشهای بومی و همگانی، استفاده از نظرات هیات های ورزشی به منظور رفع مشکلات موجود و تقویت نقاط قوت، معرفی قهرمان و پیشکسوتان ورزشکار و بیان دلایل موفقیت آنان به منظور تقویت ورزش قهرمانی در استان و نیز ترویج و توسعه ورزش در میان آحاد جامعه تولید و پخش می شود.

در هر برنامه مسئولین و کارشناسان یکی از هیات ورزشی استان در استودیو حضور داشته و ضمن معرفی اجمالی هیات به بحث و بررسی نقاط قوت و ضعف و مسائل و مشکلات پیش رو می پردازند تا بدین ترتیب به ورزش استان کمک گردد.

مدت زمان برنامه 45 دقیقه است و علاوه بر گفتگو، بخش هایی همچون: برقراری ارتباط زنده تلفنی با یک مسئول استانی، گزارش از ورزشکاران موفق و بیان مشکلات ورزشکاران از زبان آنان، موسیقی بیکلام، پخش تلفن های مردمی و قرائت پیامک های مخاطبین و ...  در برنامه پخش می شود.

تعداد 48 برنامه تا پایان سال جاری تولید و پخش خواهد شد.

شما هم استانی های عزیز می توانید در ساعت 13:15 روزهای دوشنبه هر هفته، از شبکه استانی صدای خراسان جنوبی (خاوران) شنونده این برنامه باشید.

تاریخ تولید: 1395

تهیه کنندگی برنامه «ورزش در استان» را  «مهدی امیرآبادی زاده» بر عهده دارد و سایر عوامل تولید برنامه عبارتند از:

گوینده: سمیه تربتیان

مجری کارشناس: دکتر سعید ایل بیگی

نویسنده: زهرا بهروزی فر، مهدی امیرآبادی زاده

صدابردار: سارا مختاری، هانیه پیرامی

نریتور: مهدی حقگو، فرشته بهمن زاده