سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | پنج‌شنبه، ۱ مهر ۱۴۰۰

ورزش در استان - نمایش محتوای صدا

 

 

ورزش در استان

Loading the player...
ورزش در استان

امر ورزش همواره یکی از دغدغه ها و تاکیدات مقام معظم رهبری است؛ چرا که پرداختن به ورزش و ترویج آن در جامعه موجبات نشاط، امیدآفرینی و سلامت عموم افراد را فراهم می آورد. ایشان در دیدار با روسای فدراسیون های ورزشی (12 آبان 1380) فرمودند: «وظيفه اصلى دولت و مسؤولان ورزش کشور اين است که اشتياق به ورزش و روح ورزشکارى و ورزش‌خواهى را در مردم زنده کنند».

به منظور بررسی مسائل ورزش استان و انعکاس برنامه های مسئولین در امر توسعه ورزش و به ویژه ورزشهای بومی و همگانی، استفاده از نظرات هیات های ورزشی به منظور رفع مشکلات موجود و تقویت نقاط قوت، معرفی قهرمان و پیشکسوتان ورزشکار و بیان دلایل موفقیت آنان به منظور تقویت ورزش قهرمانی در استان و نیز ترویج و توسعه ورزش در میان آحاد جامعه، شبکه استانی صدای مرکز خراسان جنوبی برنامه ای ویژه با عنوان «ورزش در استان» را در دستور کار تولیدات خود قرار داده است .

در هر برنامه مسئولین و کارشناسان یکی از هیات ورزشی استان در استودیو حضور داشته و ضمن معرفی اجمالی هیات به بحث و بررسی نقاط قوت و ضعف و مسائل و مشکلات پیش رو می پردازند تا بدین ترتیب به ورزش استان کمک گردد.

مدت زمان برنامه 45 دقیقه است و علاوه بر گفتگو، بخش هایی همچون: برقراری ارتباط زنده تلفنی با یک مسئول استانی، گزارش از ورزشکاران موفق و بیان مشکلات ورزشکاران از زبان آنان، موسیقی بی کلام، پخش تلفن های مردمی و قرائت پیامک های مخاطبین و ...  در برنامه پخش می شود.

«ورزش در استان» در ساعت 13:00 روزهای یکشنبه هر هفته از صدای خراسان جنوبی (خاوران) پخش می شود.

تاریخ تولید: 1394

تهیه کنندگی و نویسندگی برنامه «ورزش در استان» را «مهدی امیرآبادی زاده » برعهده دارد. سایر عوامل تولید برنامه بدین شرح است :

گوینده: سمیه تربتیان، دکتر سعید ایل بیگی

گردآوری مطالب: زهرا بهروزی فر

نریتور: فرنود فولادی، فرشته بهمن زاده

صدابردار: ام البنین عنایتی، محمد حسین برهانی، مصطفی باقری نژاد