سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۲۴ فروردین ۱۴۰۰

ورزش در استان - نمایش محتوای صدا

 

 

ورزش در استان

Loading the player...

در راستای رشد و ترویج ورزش های همگانی و عمومی در میان عموم آحاد جامعه و به ویژه نسل جوان ، پرداختن به موضوع ورزش در استان از جنبه های مختلف ، استفاده از نظرات هیات های ورزشی به منظور رفع مشکلات موجود و معرفی ورزشکاران موفق و بیان دلایل موفقیت آنان به منظور تقویت ورزش قهرمانی در استان ، شبکه استانی صدای مرکز خراسان جنوبی برنامه ای با عنوان « ورزش در استان » را در دستور کار تولیدات خود قرار داده است .

برنامه با توجه به اقتضائات استانی و به منظور بررسی موضوعات و مشکلات ورزش استان ، در هر برنامه چند مسئول از هیات های ورزشی دعوت شده و در قالب بحث و گفتگو با کارشناس برنامه ، به بررسی موضوع می پردازد . تمام سعی برنامه بر این است تا با بررسی و تحلیل نقاط قوت و ضعف و چالش های پیش روی ورزش استان ، به تقویت ورزش استان کمک نماید .

مدت زمان برنامه 45 دقیقه است و علاوه بر بخش کارشناسی بخش هایی همچون : برقراری ارتباط زنده تلفنی با یک مسئول استانی ، گزارش از ورزشکاران موفق و بیان مشکلات ورزشکاران از زبان آنان ، موسیقی بی کلام ، پخش تلفن های مردمی و قرائت پیامک های مخاطبین و ...  نیز در برنامه پیش بینی شده است .

شما هم استانی های عزیز می توانید در ساعت 13:00 روزهای یکشنبه هر هفته شنونده این برنامه باشید . تکرار برنامه نیز در ساعت 12:15 روزهای جمعه پخش می گردد .

تاریخ تولید: 1393

تهیه کنندگی و نویسندگی این برنامه را « مهدی امیرآبادی زاده » برعهده دارد . سایر عوامل تولید برنامه بدین شرح است :

گوینده : میترا مشرقی مقدم ، مسعود حسنی ، سمیه تربتیان

مجری کارشناس : دکتر سعید ایل بیگی

محقق : زهرا بهروزی فر

صدابردار : ام البنین عنایتی ، محمد حسین برهانی، مصطفی باقری نژاد