سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | شنبه، ۲۲ خرداد ۱۴۰۰

وب سایت خراسان جنوبی در زمره برترین های مراکز در دهه فجر - نمایش محتوای خبر

 

 

وب سایت خراسان جنوبی در زمره برترین های مراکز در دهه فجر

بر اساس ارزیابی به عمل آمده و اعلام اداره کل اطلاعات و برنامه ریزی معاونت امور استانها در تاریخ 1392/11/28 ، صفحه ویژه دهه فجر صدا و سیمای مرکز خراسان جنوبی به لحاظ تنوع در مطالب ارائه شده و روزآمدی محتوا ، از جمله سایت های برتر در بین مراکز شناخته شد .

از جمله بخش های جذاب این صفحه می توان به : روایت انقلاب در استان ، روز شمار انقلاب ، انقلاب به روایت عکس ها ، دانشنامه انقلاب و نوای انقلاب اشاره کرد .

از دیگر امکانات این صفحه نیز می توان از معرفی برنامه های صدا و سیمای مرکز به مناسبت دهه فجر ، کنداکتور پخش روزانه و هفتگی  صدا و سیما در ایام دهه فجر و آخرین اخبار ویژه ( استان و مرکز ) در دهه فجر نام برد .

همچنین در روز 22 بهمن نیز وب سایت مرکز همگام با رادیو و تلویزیون ، حضور پرشور و حماسی مردم استان را در قالب عکس ، تصویر ، خبر ، گزارش های صوتی و تولیدات ویژه منعکس نمود .

** لازم به ذکر است پیش از این نیز بر اساس ارزیابی به عمل آمده و اعلام اداره کل اطلاعات و برنامه ریزی معاونت امور استانها ، صفحات « ویژه محرم » و  «ویژه رمضان » صدا و سیمای مرکز خراسان جنوبی به عنوان سایت های برتر در بین مراکز معرفی شده اند .