جهش تولید | شنبه، ۳ آبان ۱۳۹۹

واگذاری ۲۵۹ واحد مسکونی به نیازمندان - نمایش محتوای خبر

 

 

واگذاری ۲۵۹ واحد مسکونی به نیازمندان

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز خراسان جنوبی، مدیر تأمین مسکن و امور مهندسی ساختمان کمیته امداد استان گفت: اینواگذاری ۲۵۹ واحد مسکونی به نیازمندان تعداد واحد مسکونی با اعتبار ۱۲ میلیارد و ۷۲ میلیون تومان  احداث شد.

محمود گل محمدی با اشاره به اینکه پارسال 6 هزار و 397 فعالیت عمرانی در استان انجام شده است، افزود: از این تعداد 5 هزار و 340 مورد کمک به تعمیر، تکمیل و بازسازی منازل مددجویان، ۲۵۹ مورد ساخت خرید مسکن شهری و روستایی و ۷۹۸ مورد ساخت سرویس ‌های بهداشتی است.

مدیر تأمین مسکن و امور مهندسی ساختمان کمیته امداد خراسان جنوبی مجموع اعتبار هزینه شده در این فعالیت های  عمرانی را ۲۱ میلیارد و ۶۰۵ تومان عنوان کرد.

وی گفت: تمامی هزینه های انجام شده از محل اعتبارات دولتی، صدقات و زکات جمع‌آوری‌ شده در استان، کمک ‌های مبتنی بر نیاز، ارائه تسهیلات از صندوق امداد ولایت و آورده مددجویان تأمین ‌شده است.

تأمین مسکن مناسب برای مددجویان بدون مسکن یکی از رویکردهای اصلی کمیته امداد است و مردم نیکوکار استان می‌توانند با شرکت در طرح رضوان نسبت به ساخت و تعمیر مسکن مناسب برای مددجویان تحت حمایت مشارکت کنند.