جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۷ اسفند ۱۳۹۹

همه موظفیم در حد توان خود به دولت کمک کنیم - نمایش محتوای خبر

 

 

همه موظفیم در حد توان خود به دولت کمک کنیم

امام جمعه موقت بیرجند گفت: در اوضاع کنونی، همه موظیم در حد توان خود به دولت کمک کنیم

امام جمعه موقت بیرجند گفت: در اوضاع کنونی، همه موظیم در حد توان خود به دولت کمک کنیم.

حجت الاسلام مختاری در خطبه های امروز نماز جمعه بیرجند افزود: , مشکلاتی که امروز در ایران به وجود آمده است یا به دلیل عملکرد اشتباه مسئولان است و یا به دلایل طبیعی بستگی دارد و یا اینکه دشمن آن را ایجاد کرده است.
وی، افزایش هزینه ها و کاهش منابع درآمدی را از جمله مشکلات کنونی جامعه برشمرد که به دلایلی همچون رعایت نکردن الگوی مصرف، خشکسالی و تحریم دشمن ایجاد شده است و از مردم خواست درعین اینکه گلایه مند هستند و حق خود را مطالبه می کنند، به سهم خود در ایجاد این مشکلات نیز توجه کنند.
خطیب جمعه موقت بیرجند همچنین خطاب به مسئولان گفت: اگر برخی مسئولان نمی توانند مشکلات را حل کنند عرصه را برای جوانان غیور انقلابی خالی کنن تا این جوانان همچنان که تا کنون توانسته اند فتنه ها را خاموش کنند، بازهم بتوانند کشور را از این گردنه عبور دهند.
حجت الاسلام مختاری با تشکر از مسئولان دولت افزود: در این اواخر مسئولان حرف های مثبتی زده اند که نشان می دهد آمریکا را شناخته اند و دیگر به او اعتماد ندارند، بنابراین مسئولان با ادامه این روند و همراهی با رهبر و ملت تحت وسوسه وسواسان قرار نگیرند چرا که دنبال کردن این وسوسه، خیانت است و ملت هرگز اجازه جولان سیاسی به خائنان را نخواهد داد.
وی گفت: آنچه که تا کنون با گذشت 40 سال از انقلاب، کشور را سر پا نگه داشته صبر انقلابی و تقوای مردم و مسئولان بوده است و امروز نیز دولت، مجلس و قوه قضائیه باید با صبر و تقوا اوضاع را سامان دهند.
امام جمعه موقت بیرجند افزود: آنچه که امروز جای بررسی و تحلیل دارد هجوم همه جانبه دشمنان کینه توز به ارزشهای انقلاب در آستانه 40 سالگی آن است و ما باید مدنظر داشته باشیم که نارضایتی و خوشحالی دشمن نباید برای ما ارزشی داشته باشد و باید تنها به فرهنگ انقلابی خودمان توجه کنیم.
حجت الاسلام مختاری همچنین یاد و نام شهید دکتر حسن آیت از پیشتازان انقلاب و مبارزه با جریان لیبرالیسم وابسته به آمریکا، و شهیدان بابایی و لشکری را گرامی داشت.

منبع: خبرگزاری صدا و سیمای خراسان جنوبی