حمایت از کالای ایرانی | جمعه، ۲۹ تیر ۱۳۹۷

همراه با مخاطبان سیمای خاوران با «روی پلک شب» - نمایش محتوای خبر

 

 

همراه با مخاطبان سیمای خاوران با «روی پلک شب»

برنامه «روی پلک شب» در 73 قسمت 60 دقیقه ای تولید خواهد شد و پخش آن همزمان با روز عید سعید فطر از تاریخ 5 تیر ماه آغاز شده و تا پایان تابستان ادامه خواهد داشت.

برنامه «روی پلک شب» در 73 قسمت 60 دقیقه ای تولید خواهد شد و  پخش آن همزمان با روز عید سعید فطر از تاریخ 5 تیر ماه آغاز شده و تا پایان تابستان ادامه خواهد داشت.

شبکه استانی سیمای خراسان جنوبی (خاوران) برای لحظات شبانه هم استانی های عزیز، ویژه برنامه ای با عنوان «روی پلک شب» تدارک دیده است.

رویکرد اصلی این برنامه "سبک زندگی" است و در طول تولید و پخش برنامه معرفی و ترویج عادات صحیح و نهی از عادات ناپسند (همچون تعارفات بیش از حد، کنکاش در زندگی دیگران و ...) را مورد توجه قرار خواهد داد.

برنامه از دو بخش زنده و ضبطی تشکیل شده است. در بخش زنده در کنار مجری بازیگری طنز حضور دارد که به ایجاد فضای شاد و مفرح کمک خواهد کرد.

همچنین تعدادی نیز مهمان حضور دارند که این مهمانان ترجیحاً از خانواده های موفق و پرجمعیت و از شهرهای مختـلف استـان خواهند بود. در صورت امکان نیز مسابقه زنده برای مدعوین حاضر در برنامه اجرا خواهد شد از بین مهمانان دعوت شده نیز از افرادی که در زمینه ای خاص در استان متمایز شده اند، به عنوان مهمان ویژه استفاده شده و مجری با وی گفتگو خواهد کرد. پیامک های دریافتی از مخاطبین نیز توسط مجری قرائت می شود.

در لابلای بخش زنده آیتم های متنوعی همچون حرف دل، گزارش، ترانه، گردشگری و سفر، از نگاه شما و  نیایش پخش می شود.

«محمدرضا زمانی پور» تهیه کنندگی این  برنامه را بر عهده دارد .

برنامه «روی پلک شب» در 73 قسمت 60 دقیقه ای تولید خواهد شد و  پخش آن همزمان با روز عید سعید فطر از تاریخ 5 تیر ماه آغاز شده و تا پایان تابستان ادامه خواهد داشت.

شما هم استانی های عزیز می توانید راس ساعت 21:00 روزهای شنبه تا پنجشنبه هر هفته بیننده این برنامه از شبکه استانی سیمای خراسان جنوبی (خاوران) باشید. تکرار برنامه نیز در ساعت 13:10 روز بعد پخش خواهد شد.

منبع: معاونت برنامه ریزی و امور مالی صدا و سیمای خراسان جنوبی