جهش تولید | دوشنبه، ۱۰ آذر ۱۳۹۹

همبستگی ملی و مشارکت گسترده دو مولفه مهم برای اداره کشور - نمایش محتوای خبر

 

 

همبستگی ملی و مشارکت گسترده دو مولفه مهم برای اداره کشور

alt

alt

استاندار خراسان جنوبی در جمع مدیرکل،معاونان و مدیران صدا و سیمای استان، برخورداری از اسلام ناب محمدی،ولایت فقیه، ولایتمداری مردم و وحدت کلمه را از شاخص ها و مولفه های مهم برای تقویت همبستگی و مشارکت گسترده در تمام عرصه ها دانست و گفت: به برکت برخورداری از این مولفه ها، دشمن تا کنون نتوانسته است خدشه ای به نظام وارد کند.

قهرمان رشید با بیان اینکه این روزها،دشمنان درصدد اختلاف افکنی بین اقوام و مذاهب در کشورند افزود:مسولان و بخصوص رسانه ملی هوشیار باشند تا خدشه ای به همبستگی مردم وارد نشود.

معرفی دستاورهای نظام ، تقویت همگرایی بین اقشار مختلف ، تقویت حضور گسترده وآگاهانه مردم در انتخابات، ایجاد روحیه امیدواری ، تقویت خودباوری و توسعه فرهنگ های بومی محلی  از جمله موضوعاتی بود که استاندار از رسانه ها خواست با تلاش و همت مضاعف، زمینه را برای حضور گسترده و حماسی مردم در انتخابات فراهم کنند.

مدیرکل صدا و سیمای خراسان جنوبی نیز به آمادگی کامل این مرکز برای پوشش کامل حماسه 24 خرداد اشاره کرد و گفت: برنامه سازی در حوزه انتخابات از ابتدای اسفند ماه در صدا و سیمای استان آغاز شده و هم اکنون با قوت بیشتری ادامه دارد.

ثقفی افزود: در این مدت 85 ساعت برنامه تلویزیونی، 169 ساعت برنامه رادیویی، 2 هزار و 534 آنونس رادیویی و 2590 زیرنویس با موضوع انتخابات از شبکه استانی پخش شده است.

منبع: معاونت اطلاعات و اخبار مرکز خراسان جنوبی