سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | شنبه، ۲۹ خرداد ۱۴۰۰

همایش یادواره شهدای بسیج جامعه پزشکی قائن - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

همایش یادواره شهدای بسیج جامعه پزشکی قائن

 

دوران هشت سال دفاع مقدس دوران شکوه و عظمت غیرت و وحدت ملت اسلامی ایران بود که جوانانی تشنه شهادت ، تنها با هدفی الهی ، درحمایت از ولی فقیه خود و به منظور پاسداری از ارزشهای انقلاب و حراست از میهن اسلامی ، عازم جبهه های حق علیه باطل شدند . جوانانی از سراسر کشور و از اقشار مختلف .

اولین یادواره شهدای بسیج جامعه پزشکی قائن اول اسفند ماه سال جاری در این شهرستان برگزار شد . مهمانان ویژه این مراسم سردار غلامرضا احمدی ( فرمانده سپاه امام رضا(ع) استان خراسان رضوی ) ، دکتر فخر ( مسئول جامعه پزشکی استان ) و شرافتی راد ( فرماندار قائن ) بود .

از آنجایی که بزرگداشت و ترویج فرهنگ والای ایثار و شهادت ، از جمله رسالت های مهم رسانه ملی است ؛ لذا شبکه استانی سیمای خراسان جنوبی ( خاوران ) نیز در اجرای رسالت عظیم خود ، این همایش بزرگ را ضبط و پخش نمود . در ابتدای برنامه کلیپی از تصایر شهدای بسیج جامعه پزشکی قائن پخش شد . پخش سخنرانی فرمانده سپاه امام رضا(ع) خراسان رضوی ، مسئول جامعه پزشکی استان و فرماندار قائن و مصاحبه با شرکت کنندگان در مراسم از دیگر بخش های این برنامه بود .

مدت زمان این برنامه 35 دقیقه بوده و برنامه در ساعت ؟ روز جمعه سوم اسفند ماه از سیمای استانی خراسان جنوبی ( خاوران ) پخش گردید . بازپخش این برنامه نیز در راس ساعت ؟ روز شنبه پخش گردید .

عوامل برنامه :

تهیه کننده : غلامرضا شاهانی      

صدابردار : احسان جعفرزاده

تدوین و گرافیست : احسان سماواتی

تصویر بردارونور پرداز : مهدی مودی –محمد بهشتی