رونق تولید ملی | پنج‌شنبه، ۲۵ مهر ۱۳۹۸

همایش بسیج و رسانه - نمایش محتوای صدا

 

 

همایش بسیج و رسانه

Loading the player...
همایش بسیج و رسانه

امروزه مهمترین رسالت رسانه ها و خبرنگاران ، توجه به افکار عمومی و تقویت تفاهم اجتماعی است . کارشناسان بر این باورند که هر رسانه ای با اهداف و خط فکری خاصی هدایت می شود ولی همگی باید اعتدال را رعایت کنند تا بتوانند اعتماد مخاطب را جلب نمایند .

بی شک ایجاد جبهه واحد رسانه ای در مقابل امپراطوری رسانه ای استکبار در دهه چهارم انقلاب ، نمونه بارز انقلاب رسانه ای و نوید بخش یک حرکت عظیم فرهنگی در سال اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی خواهد بود  لذا برگزاری دومین « همایش بسیج و رسانه » به مناسبت سالروز تشکیل بسیج رسانه و شهادت شهید غلامرضا رهبر ( گزارشگر صدا و سیما ) ، فرصتی بود برای مرور مجدد مسئولیت ها و وظایف و زمانی برای تقدیر از فعالین این عرصه .

شبکه استانی صدای مرکز خراسان جنوبی نیز  ضبط و پخش این مراسم را در دستور کار خود قرار داده و ویژه برنامه ای با عنوان « همایش بسیج و رسانه » ، به مدت 30 دقیقه را تولید و پخش خواهد نمود .

پخش قسمت هایی از سخنرانی سردار نظری" فرمانده سپاه انصار الرضا (ع) استان " ، رضایی " مسئول سازمان بسیج رسانه استان " و  فضائلی " مدیر عامل موسسه انتشارات سروش " بخش اعظم زمان برنامه را به خود اختصاص خواهد داد . معرفی شهید غلامرضا رهبر و مصاحبه با خبرنگاران و مهمانان حاضر در مراسم از دیگر بخش های این برنامه خواهد بود .

ویژه برنامه « همایش بسیج و رسانه » در ساعت 21:00 روز دوشنبه مورخ 22 دی ماه از شبکه استانی صدای مرکز خراسان جنوبی ( خاوران ) پخش خواهد شد .

تاریخ تولید: 1393

تهیه کننده برنامه « مهدی مودی » و ارزیاب « راضیه دیانت کار » است .جواب‌های شاخه ای نویسنده تاریخ
معرفی شهید غلامرضا رهبر در این برنامه برایم بسیار... م . ی ۱۳۹۳/۱۱/۹ ۱۲:۱۳
ای کاش تکرار این برنامه نیز مجدد پخش شود . م . ی ۱۳۹۳/۱۱/۹ ۱۲:۱۲
پرداختن به موضوع بسیج در رسانه بسیار خوب است و... معصومه حسینی ۱۳۹۳/۱۱/۶ ۰۸:۲۴

معصومه حسینی
پرداختن به موضوع بسیج در رسانه بسیار خوب است و مراسمی این چنین که در استان برگزار میشود جای پرداخت خوبی دارد . ای کاش تکرار این برنامه ها نیز مجدد پخش شود . ضمنا معرفی شهید غلامرضا رهبر در این برنامه برایم بسیار جذاب بود .
+1 (1 رای)
پست شده در ۱۳۹۳/۱۱/۶ ۰۸:۲۴
م . ی
ای کاش تکرار این برنامه نیز مجدد پخش شود .
0 (0 آرا)
پست شده در ۱۳۹۳/۱۱/۹ ۱۲:۱۲
م . ی
معرفی شهید غلامرضا رهبر در این برنامه برایم بسیار جذاب بود .
0 (0 آرا)
پست شده در ۱۳۹۳/۱۱/۹ ۱۲:۱۳