جهش تولید | دوشنبه، ۱۰ آذر ۱۳۹۹

هدهد جشنواره بیستم در دستان گزارشگر رادیو خراسان جنوبی - نمایش محتوای خبر

 

 

هدهد جشنواره بیستم در دستان گزارشگر رادیو خراسان جنوبی

گزارشگر و تهیه کننده برنامه «بقبند» رادیو خراسان جنوبی موفق به کسب رتبه نخست، جایزه ویژه و نشان بیستمین جشنواره مراکز استانها شد

گزارشگر و تهیه کننده برنامه «بقبند» رادیو خراسان جنوبی موفق به کسب رتبه نخست، جایزه ویژه و نشان بیستمین جشنواره مراکز استانها شد

این جایزه برای گزارشگری و صدابرداری بقبند به مسعود خسروی اهدا شداین برنامه یکی از قدیمی ترین و پرمخاطب ترین برنامه های مرکز صدا و سیمای خراسان جنوبی است.

بقبند نخستین «برنامه» صدا و سیمای خراسان جنوبیست که در تمام ادوار جشنواره تولیدات رادیویی و تلویزیونی مراکز استانها موفق به دریافت هدهد، بالاترین نشان جشنواره تولیدات مراکز استانها می شود.

پیشتر تنها مجموعه معاونت خبر مرکز صدا و سیمای استان در هجدهمین جشنواره تولیدات مراکز استانها موفق به دریافت هدهد به عنوان «مرکز ساعی» شده بود.

در بیستمین جشنواره تولیدات مراکز استانها که در سنندج برگزار شد، همچنین هانیه پیرامی و مهدی حقگو به ترتیب در حوزه تهیه کنندگی برنامه نوجوان و بازیگری نمایش رادیویی مقامهای اول را کسب کردند.

در مجموع جوایز هم رادیو خراسان جنوبی موفق به کسب رتبه دوم کشور در بیستمین جشنواره تولیدات رادیویی و تلویزیونی مراکز استانها شد

جشنواره تولیدات رادیویی و تلویزیونی مراکز استانهای صدا و سیما  بصورت سالانه برگزار می شود و بیست و یکمین جشنواره مراکز استانها سال آینده در شهرکرد برگزار خواهد شد.

منبع: خبرگزاری صدا و سیمای خراسان جنوبی