سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | یک‌شنبه، ۲۲ فروردین ۱۴۰۰

هدف دشمنان، نابودی فرهنگ و اندیشه اسلامیست - نمایش محتوای خبر

 

 

هدف دشمنان، نابودی فرهنگ و اندیشه اسلامیست

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز خراسان جنوبی، آیت الله عبادی امروز در دیدار با کارکنان پلیس مبارزه با مواد مخدر با بیان هدف دشمنان، نابودی فرهنگ و اندیشه اسلامیستاین مطلب افزود: دشمنان با پخش مواد الکلی، مواد مخدر و سرگرمی های نفسانی تصمیم دارند فرهنگ اسلامی را از جوانان بگیرند لذا باید بیش از پیش مراقب بود.
وی گفت: اگر جامعه ای قدرت عقل و اراده را از دست بدهد، دشمن بر آن جامعه مسلط می شود بنابراین تربیت جامعه سالم بسیار مهم است.
نماینده ولی فقیه با بیان این که دشمنان از هر وسیله ای برای نابودی جوامع اسلامی استفاده می کنند افزود: از دشمنان نباید توقع دوستی داشت بلکه باید در برابر آنها مقابله و مقاومت کرد.
آیت الله عبادی از کارکنان پلیس مبارزه با مواد مخدر که در این زمینه نهایت تلاش را دارند تشکر کرد و گفت: این افراد بهترین خدمت را به مردم می کنند و جامعه را از فساد مواد مخدر که به مردم ضربه می زند نجات می دهند.
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر فرماندهی انتظامی خراسان جنوبی نیز با بیان این که از آغاز امسال، 9 تن انواع مواد مخدر در استان کشف و ضبط شده است گفت: این مقدار نسبت به مدت مشابه سال گذشته 12 درصد افزایش داشته است.
سرهنگ حسین محمدی افزود: در این خصوص هزار و 400 قاچاقچی دستگیر و 370 دستگاه خودرو و  موتور سیکلت نیز توقیف شده است.