جهش تولید | پنج‌شنبه، ۱۴ اسفند ۱۳۹۹

نیروی انتظامی مظهر اقتدار نظام جمهوری اسلامی ایران - نمایش محتوای خبر

 

 

نیروی انتظامی مظهر اقتدار نظام جمهوری اسلامی ایران

کارکنان نیروی انتظامی با قائم مقام نماینده ولی فقیه در استان دیدار و گفتگو کردند.

حجت الاسلام والمسلمین دکتر رضایی ، قائم مقام نماینده ولی فقیه در استان در دیدار با کارکنان نیروی انتظامی  گفت : نیروی انتظامی در همه شرایط، امنیت را فراهم و بستر را برای رشد و پیشرفت جامعه فراهم می کند .

حجت الاسلام والمسلمین رضایی از تلاش نیروی انتظامی برای امنیت جامعه  قدردانی کرد و افزود: رفتار کارکنان ناجا در جامعه به عنوان یک الگو مطرح است لذا افرادی که در نیروی انتظامی خدمت می کنند باید ویژگی های اخلاقی خود را بیش از پیش با اخلاق اسلامی منطبق کنند و در برخورد با مردم نگاه یکسان داشته باشند .

فرمانده انتظامی استان نیز با بیان این که امروزه ناامنی ها به شکل های مختلفی در جوامع رسوخ کرده است گفت: نیروی انتظامی برای مبارزه با ناامنی هایی که نتیجه اش تهاجم فرهنگی است، با شیوه های جدید وارد میدان شده است .

سردار واعظی وجود روحانیت در نیروی انتظامی را در آرامش نیروها موثر دانست و افزود : روحانیان در نیروی انتظامی با اثرگذاری در کارکنان ، انگیره کاری را در آنان افزایش می دهند .

امام جمعه بیرجند همچنین در دیدار با اعضای ستاد اقامه نماز استان با تاکید بر ترویج فرهنگ اقامه نماز در جامعه افزود : این ستاد باید تلاش کند تا با ارائه راهکارهایی ویژه ، اعتقاد افراد در خصوص فضایل نماز را در جامعه افزایش دهد .

منبع : معاونت خبر صدا و سیمای خراسان جنوبی