جهش تولید | پنج‌شنبه، ۱۵ خرداد ۱۳۹۹

نیروهای مسلح افتخار جمهوری اسلامی و تعاونگران سربازان خط مقدم جبهه اقتصادی - نمایش محتوای خبر

 

 

نیروهای مسلح افتخار جمهوری اسلامی و تعاونگران سربازان خط مقدم جبهه اقتصادی

نماینده ولی فقیه در استان با کارکنان سازمانهای زیر مجموعه وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح و جمعی از نمایندگان تشکل های تعاونی دیدار کرد.

نیروهای مسلح افتخار جمهوری اسلامی و تعاونگران سربازان خط مقدم جبهه اقتصادی هستند.

حجت الاسلام و المسلمین سید علیرضا عبادی، نماینده ولی فقیه در استان در دیدار کارکنان سازمانهای زیر مجموعه وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح، امنیت امروز کشور را مرهون خون شهدا و تلاشهای نیروهای مسلح دانست .

حجت الاسلام و المسلمین سید علیرضا عبادی گفت: امروزه با وجود ناامنی ها منطقه، ایران اسلامی در اوج امنیت است.

نماینده ولی فقیه در استان گفت: باید نیروهای مسلح ما به اندازی قوی و مجهز باشند که دشمن هیچگاه فکر حمله به ایران اسلامی را نداشته باشد.

وی گفت: در هشت سال دفاع مقدس همه مردم برای دفاع از کشور دست به دست هم دادند تا کشور در برابر توطئه قدرتهای جهان سربلند شود.

همچنین حجت الاسلام و المسلمین عبادی در دیدار جمعی از نمایندگان تشکل های تعاونی هم تعاونگران را سربازان خط مقدم جبهه اقتصادی دانست .

وی گفت: بهترین سیاست اقتصادی، بهره گیری از ظرفیت مردم در قالب تعاونیهاست چرا که توسعه آن سبب اشتغالزایی و شکوفایی اقتصادی می شود.

سنجری، مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان جنوبی هم گفت: با توسعه تعاونی ها می توان با استفاده از سرمایه های مردمی زمینه توسعه پایدار کشور را فراهم کرد.

منبع: معاونت خبر صدا و سیمای خراسان جنوبی