رونق تولید ملی | چهارشنبه، ۷ اسفند ۱۳۹۸

نو نوار(1) (ویژه تحویل سال) - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

نو نوار(1) (ویژه تحویل سال)

Loading the player...

 

تحویل سال نو شبیه به سلام و خداحافظی است که برخلاف معمول، اول نوبت خداحافظی با سال کهنه است و بعد نوبت به سلام می‌رسد. سلامی که از یک شروع دوباره و دورهم بودن ‌های گرم و صمیمی خبر می‌دهد. شاید همین حال و هوای ویژه تحویل سال است که به ویژه برنامه تحویل سال تلویزیون هم حس و حال ویژه‌ای می بخشد و آن را محفل مناسبی برای حضور رسانه در میان اعضای خانواده می کند.

شبکه استانی سیمای خراسان جنوبی (خاوران) برای لحظات ویژه تحویل سال نو، ویژه برنامه ای با عنوان «نو نوار» را پیش بینی کرده که به صورت زنده و مستقیم از ساعت 7 صبح تا ساعت 10:30 تقدیم هم استانی های عزیز خواهد شد.

برنامه دارای دو بخش زنده و ضبطی است. در بخش زنده با حضور مجری برنامه (آقای ایمان خوشحال) و یک بازیگر طنز (آقای ابوالفضل نخعی زاده) ، فضای نمایشی طنز و مفرحی ایجاد می شود. همچنین مهمانان مختلفی نیز در استودیو خواهند داشت که در زمان هایی کوتاه با مجری گفتگو می کنند. پیامک های دریافتی از مخاطبین با مناسبت "تحویل سال نو و سالی که گذشت" توسط مجری قرائت می شود.

در بخشی از برنامه نیز با حضو کارشناس فرهنگ عامه در خصوص آداب و رسوم استان خراسان جنوبی در ایام نوروز و به ویژه هنگام تحویل سال صحبت خواهد شد.

به منظور ایجاد فضای معنوی و عرفانی هر چه بیشتر، در طول برنامه و به ویژه در لحظات نزدیک به تحویل سال، مراسم نقاره خوانی حرم امام رضا (ع) پخش خواهد شد و ارتباط هایی زنده نیز با گزارشگر مستقر در محل حرم امامزاده حسین بن موسی الکاظم (ع) شهرستان طبس برقرار خواهد شد. در صورت امکان با کاروان راهیان نور ، کربلای معلا و نجف اشرف نیز ارتباط های زنده ای برقرار خواهد شد

اجرای زنده موسیقی پاپ و سنتی نیز از دیگر بخش های جذاب برنامه خواهد بود.

در لابلای گفتگو با مهمانان آیتم های متنوعی همچون گزارش مردمی، دیدار و گفتگو با خانواده شهید امیرآبادی زاده (از شهدای مدافع حرم در سال 94)، نماهنگ های بهاری و عیدانه، تصاویر مناطق گردشگری شهرستان های مختلف استان، تصاویر راه های استان و برقراری ارتباط با پلیس راه استان و ... پخش خواهد شد.

پیام نوروزی مقام معظم رهبری و ریاست محترم جمهور همزمان با شبکه های سراسری در این ویژه برنامه نیز پخش خواهد شد. همچنین پیام نوروزی قائم مقام محترم نماینده ولی فقیه در استان و استاندار محترم نیز پخش خواهد شد.

سال تولید: 1394

تهیه کنندگی این برنامه را « امید واحدی فر» برعهده دارد . سایر عوامل گروه تولید نیز بدین شرح است:

کارگردان: امید واحدی فر، سید بهزاد امیرآبادی زاده

مجری : ایمان خوشحال 

بازیگر: ابوالفضل نخعی زاده

تصویربردار : حسن اکبری، محمد مهربان، محمد بهشتی

صدابردار : احسان جعفرزاده

تدوینگر : محمد باقرشاهد