سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۱ تیر ۱۴۰۰

نماینده مردم تهران: ملت ایران در برابر زیاده خواهی غربیها ایستاده است - نمایش محتوای خبر

 

 

نماینده مردم تهران: ملت ایران در برابر زیاده خواهی غربیها ایستاده است

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت : ملت ایران در برابر زیاده خواهی غربیها در مذاکرات هسته ای ایستاده است .

کوثری ، عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی و نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی  در مراسم صبحگاه مشترک نیروهای مسلح خراسان جنوبی به مناسبت سوم خرداد افزود : پیام سوم خرداد ، ملت ایران ، رزمندگان ، شهدا و جانبازارن به سازمان ملل و کشورهای 1+5 در خصوص مذاکرات هسته ای این است که ما ایستاده ایم و نخواهیم گذاشت که زیاده خواهی ها و زور گویی های آنها به جایی برسد .

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه ما اجازه کوچترین دخالتی به سازمان ملل و متکبران در بحث هسته ای ایران نمی دهیم ، خطاب به تیم مذاکرکننده کشورمان گفت:باید هوشیار باشید که در هر موردی که طرف مذاکرات هسته ای ایران می خواهد ، توافق صورت نگیرد .

کوثری با اشاره به فرمایشات رهبر معظم انقلاب افزود : بنا بر فرموده های ایشان شرط توافق هسته ای ما این است که باید تحریم ها یک جا برداشته شود و بازرسی ها و نظارتها فقط و فقط از مراکز هسته ای باشد .

وی با اشاره به اینکه قبل از انقلاب کشورهای آمریکا، آلمان و فرانسه در ایران در حال ساخت راکتور هسته ای در ایران بودند، و اکنون با موضوع هسته ای ایران مخافت می کنند گفت: دلیل اینکه قبل از انقلاب می توانستیم انرژی هسته ای داشته باشیم و اکنون به گفته غرب نمی توانیم ، این است که آن موقع انرژی هسته ای دست خودشان بود و امروز همه امور حتی تولید آن دست ملت ایران است.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی همچنین با تبریک میلاد با سعادت امام حسین (ع) و حضرت ابوالفضل (ع) افزود :همه ملت ایران پاسدار خون شهدا هستند.

در این مراسم از جمعی از خانواده شهدا،ایثارگران،رزمندگان و پاسداران نمونه سپاه انصار الرضا خراسان جنوبی قدردانی شد.

منبع : معاونت اطلاعات و اخبار مرکز خراسان جنوبی