رونق تولید ملی | دوشنبه، ۱ مهر ۱۳۹۸

نماینده مردم بیرجند در جمع برنامه سازان صدا و سیمای خراسان جنوبی - نمایش محتوای خبر

 

 

نماینده مردم بیرجند در جمع برنامه سازان صدا و سیمای خراسان جنوبی

نماینده مردم بیرجند در جمع برنامه سازان صدا و سیمای خراسان جنوبی

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی با حضور در جمع برنامه سازان شبکه خاوران ، با آنان دیدار و گفت و گو کرد .

به گزارش روابط عمومی مرکز ، حجت الاسلام عبادی نماینده مردم بیرجند ، درمیان و خوسف با حضور در جمع مدیران و برنامه سازان صدا و سیما ، جایگاه رسانه ملی را بسیار مهم و گسترده عنوان کرد و گفت : مطالبه گری صدا و سیما از مسئولان باعث تقویت احساس مسئولیت آنان می شود.

وی همچنین به اهمیت جایگاه فرهنگ سازی در حل معضلات و مشکلات جامعه به ویژه بیکاری اشاره کرد و افزود :  صدا و سیما می تواند با شناسایی ظرفیت ها و توانمندی های بومی استان زمینه های گرایش جوانان و متقاضیان اشتغال را به سمت صنایع دستی و بومی استان فراهم نماید .

در این نشست همچنین ثقفی ، مدیرکل صدا و سیما رویکرد شبکه استانی خراسان جنوبی را اطلاع رسانی صحیح اقدامات دولت و نظام به مردم در کنار تقویت برنامه های کارشناس محور جهت تشریح کارشناسی خدمات دستگاه ها عنوان کرد و افزود : رسانه با دریافت مشکلات و تنگناهای استان از زبان مردم به عنوان ولی نعمتان انقلاب ، آنها را با ظرافت های رسانه ای از مسئولان استان مطالبه می کند . ثقفی هدف اصلی رسانه را تقویت همیاری قاطبه مسئولان و مردم استان در جهت اعتلای ارزش های انقلاب اسلامی و توسعه همه جانبه استان عنوان کرد.

در ادامه همچنین تعدادی از برنامه سازان با طرح راه کارها و پیشنهاد نمونه هایی از طرح های قابل تولید در رسانه ، توجه بیشتر مسئولان و تصمیم گیران استان و همکاری آنان با تولید این دست برنامه ها را ضروری عنوان کردند .