سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۲۶ خرداد ۱۴۰۰

نمایش رادیویی "سایه تردید" - نمایش محتوای صدا

 

 

نمایش رادیویی "سایه تردید"

درنمایش رادیویی"سایه تردید" تلاش می شود به خانواده ها در خصوص فضاهای مجازی و ارتباطات با افراد ناشناس در این فضاها هشدار داده شود وبر تحکیم بنیان خانواده و پرهیز از شک وتردید های نابجا تاکید گردد.

نویسنده این داستان فاطمه ایوبی و تهیه کننده و کارگردان خانم سارا مختاری و آقای محمدرضا زمانی پور هستند.

این نمایش رادیویی ۶ قسمتی از شنبه ۲۱ تیر ساعت ۱۲ ظهر از رادیو سراسری نمایش و تکرار آن روز بعد ساعت ۵:۱۵ دقیقه صبح پخش خواهد شد.

محمد رضا زمانی پور، سیده فاطمه حسینی، ام البنین کوهستانی، ملیحه محمدی، فاطمه زهرا روزی، سارا مختاری، سمیه تربتیان، احمد حسینی مقدم ،حمیده رضایی، ، الهام نیک بین، فرشته بهمن زاده ،فاطمه خسروی علی جعفری جم و هادی رحیمی از بازیگران این نمایش رادیویی هستند.

سایه تردید داستان دکتر مشفق جراحی سرشناس و موفق است که مشغله ی زیاد در محیط کار ،اورا از توجه به همسرش غافل نموده از طرفی سایه همسر دکتر مشفق،باردار است و به دلیل سقط های مکرر در بارداری های گذشته  مدتی است در منزل بستری بوده و استراحت مطلق دارد و به توصیه ی اکید پزشک هر گونه هیجانی برایش خطر آفرین است ؛(حال بد سایه در صحنه های نمایش باید نشان داده شود تا برای شنونده ناگهانی نباشد)به همین دلیل دکتر بسیار مراقب است که از محیط کار یا بیرون هیچ حرف یا خبری همسرش را آزار ندهد؛(البته سایه زن حساسی است که به دلیل مشاهداتش در فضای مجازی دچار وسواس فکری شده و بی دلیل به دکتر مظنون است و این موضوع رابه عناوین مختلف بروز میدهد). در همان روزی که دکتر به دلیل سرقت از مطب خیلی عصبانیست و تصادف شدیدی هم داشته به او خبر میدهند که حال همسرش نیز وخیم است و او را به بیمارستان برده اند ....... ادامه این داستان را می توانید از شنبه۲۱ تیر ساعت  ۱۲ از رادیو نمایش روی موج fm  ردیف ۱۰۷/۵ مگا هرتس  و از صدای خاوران ساعت ۲۱:۳۰ دقیقه شنوده باشید.