رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۲۹ بهمن ۱۳۹۸

نقطه عطف - نمایش محتوای رمضان

 

 

نقطه عطف

نقطه عطف


تهیه کنندگی ویژه برنامه «نقطه عطف» را «معصومه اسماعیل زاده» بر عهده دارد و سایر عوامل گروه تولید عبارتند از:

- گویندگان: سیده سارا موسوی

-گزارشگر: سید مهدی ابراهیمی

- نویسنده: فاطمه حسینی فر

- صدابردار: محسن خجسته

بی تردید هیچ دگرگونی و انقلابی بی ریشه و علت پدید نمی آید و بسترها و عواملی در شکل گیری آن مؤثر است. قیام 15 خرداد نیز جنبشی ماندگار و اثر گذار است و «نقطه عطفی» در کارنامه انقلاب اسلامی ایران به شمار می رود. این قیام، سر آغاز تحوّلات و دگرگونی های شگفت آوری شد که به حق می توان از آن به عنوان «یوم اللّه» نام برد.

«نقطه عطف» عنوان ویژه برنامه ای است که به مناسبت سالروز قیام خونین 15 خرداد به صورت زنده و مستقیم در شبکه استانی صدای خراسان جنوبی (خاوران) تولید و پخش می شود.

هدف اصلی این ویژه برنامه «بازگویی تاریخ انقلاب در زمان قیام 15 خرداد، به عنوان بذر و نقطه عطف انقلاب اسلامی ایران» است.

برنامه دارای دو نفر گوینده است که بر اساس متن برنامه در خصوص موضوع برنامه صحبت می کنند. کارشناسان برنامه نیز به تبیین "ابعاد قیام 15 خرداد و نقش حضرت امام خمینی (ره) در آن دوران" می پردازند.

از شاعران استان نیز دعوت می شود تا با حضور در برنامه زنده در خصوص قیام 15 خرداد و رهبری حضرت امام خمینی (ره) شعرخوانی نمایند.

گزارشگر برنامه با حضور در جمع مردم و اماکن مذهبی، به انعکاس مراسم و نظرات مردم در مورد قیام 15 خرداد می پردازد. با گزارشگران شهرستانهای استان از جمله طبس، فردوس، قاین، نهبندان و ... ارتباط برقرار می شود و از برنامه های شهرستانها به مناسبت این روز اطلاع رسانی می گردد. همچنین با آستان امامزاده حسین بن موسی الکاظم (ع) شهرستان طبس نیز ارتباط تلفنی برقرار و از حال و هوای معنوی آن شهر و برنامه های حرم اطلاع رسانی می شود.

در صورت امکان با گزارشگر مرکز اراک و نیز گزارشگران مراکز مذهبی همچون قم و مشهد ارتباط تلفنی برقرار می شود تا از حال و هوای این شهرها اطلاع رسانی شود.

در طول برنامه از تلفن ها و پیامک های مخاطبان و نوحه خوانی، مرثیه سرایی و موسیقی با کلام و بی کلام استفاده خواهد شد.

شما هم استانی های عزیز می توانید راس ساعت 20:30 روز 14 خرداد شنونده ویژه برنامه «نقطه عطف» از شبکه استانی صدای خراسان جنوبی باشید. تکرار برنامه نیز در ساعت 10:15 روز بعد پخش خواهد شد.

سال تولید: 1396
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.