سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | جمعه، ۴ تیر ۱۴۰۰

نشست هم اندیشی علمای شیعه و اهل سنت استان - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

نشست هم اندیشی علمای شیعه و اهل سنت استان

Loading the player...

مبعث ، روز نجات انسان از شرک و نفاق و رهسپاری به سوی نجات و تعالی است . امروز به برکت انقلاب اسلامی مسلمانان جهان هویت خویش را بازیافتند و بیداری مسلمانان در پرتو بعثت حاصل شده و نجات انسانها نیز در پرتو بعثت محقق می شود .

به مناسبت عید سعید مبعث ، همایش هم اندیشی علمای اهل تسنن و تشیع خراسان جنوبی با محوریت « پیامبر اسلام محور وحدت و همدلی مسلمانان » ، با حضور مسئولین استانی و کشوری در روز شنبه 26 اردیبهشت ماه در محل روستای بهلگرد بیرجند برگزار شد . 

با عنایت به اهمیت محور و مباحث مطرح شده در این همایش ، شبکه استانی سیمای خراسان جنوبی ویژه برنامه ای با عنوان « نشست هم اندیشی علمای شیعه و اهل سنت استان » را تولید و پخش خواهد کرد .

مدت زمان این ویژه برنامه 40 دقیقه است که در آن بخش هایی از سخنرانی « حجت الاسلام و المسلمین سید ابراهیم رئیسی دادستان کل کشور و نماینده مردم خراسان جنوبی در مجلس خبرگان رهبری ، حجت الاسلام سید محمد باقر عبادی نماینده مردم شهرستان های بیرجند ، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی و مولوی عبداللهی از علمای اهل سنت اسدیه » پخش خواهد شد . همچنین مصاحبه هایی نیز با علمای شیعه و سنی شرکت کننده در این همایش ضبط و پخش خواهد شد .

شما می توانید این ویژه برنامه را در ساعت 19:00 روز یکشنبه ( مورخ 27 اردیبهشت ماه ) از شبکه استانی سیمای خراسان جنوبی ( خاوران  ) بیننده باشید .

سال تولید: 1394

تهیه کنندگی این برنامه را « غلامرضا شاهانی » بر عهده دارد . سایر عوامل تولید نیز عبارتند از :

تصویربرداران : سید علی اصغرطهماسبی ،حسین شریفی نیا ،غلامرضا شاهانی

گزارشگر : علیرضا کوچی

صدابردار  : احسان جعفرزاده

تدوینگر : محمد کاخکی