رونق تولید ملی | چهارشنبه، ۳۰ مرداد ۱۳۹۸

نشست مسئولان استان در اجرای گام دوم هدفمندی یارانه ها - نمایش محتوای خبر

 

 

نشست مسئولان استان در اجرای گام دوم هدفمندی یارانه ها

مسولان استان هم در نشستی گرد هم آمدند تا نحوه اجرای گام دوم هدفمندی یارانه ها را  بررسی کنند .

موضوع اصلی این جلسه تسهیل ثبت نام روستائیان و مددجویان تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی در مرحله جدید هدفمندسازی یارانه ها بود. براساس مصوبه ستاد استانی هدفمندی یارانه ها با هماهنگی هایی که با اعضای شوراهای اسلامی روستاها صورت می گیرد،روستائیانی که خود به اینترنت دسترسی ندارند یا توان استفاده از اینترنت را ندارند می توانند از اعضای شوراهای اسلامی روستا کمک گیرند .

مددجویان تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی هم که امکان ثبت نام اینترنتی برای دریافت یارانه را ندارند می توانند به ادارات بهزیستی و کمیته امداد محل سکونت خود مراجعه کنند .

مدیرعامل شرکت مخابرات و مدیرکل پست استان هم در دومین نسشت ستاد استانی هدفمندی یارانه ها گزارشی از تمهیداتی که برای تسهیل ثبت نام متقاضیان دریافت یارانه فراهم کرده اند ارائه دادند .

 در این جلسه همچنین گزارشی از نشست کمیته تنظیم بازار این ستاد ارائه شد. رضایی معاون برنامه ریزی استاندار در تشریح تصمیم های کمیته تنظیم بازار با اشاره به این که قیمت کالاهای مشمول قیمت گذاری از طرف دولت اعلام خواهد شد تاکید کرد: براساس تصمیمات دولت، با گرانفروشی سایر کالاها به بهانه افزایش قیمت حامل های انرژی، برخورد خواهد شد.

برای اطلاع از آخرین اطلاعات و اخبار در زمینه اجرای فاز دوم هدفمندی یارانه ها به پایگاه اطلاع رسانی معاونت برنامه ریزی و اشتغال استانداری خراسان جنوبی به آدرسwww.sk-b.irhttp//مراجعه کنید .

منبع : معاونت اطلاعات و اخبار مرکز خراسان جنوبی