جهش تولید | دوشنبه، ۲۹ دی ۱۳۹۹

نشست مسولین جشنواره عمار با مدیرکل صدا و سیمای خراسان جنوبی - نمایش محتوای خبر

 

 

نشست مسولین جشنواره عمار با مدیرکل صدا و سیمای خراسان جنوبی

شبکه خاوران در کنار هنرمندان انقلاب

نشست مسولین جشنواره عمار با مدیرکل صدا و سیمای خراسان جنوبی

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای خراسان جنوبی،مدیر کل صدا و سیمای مرکز در نشست با مسئولین جشنواره  مردمی عمار با بیان اینکه  جشنواره فیلم عمار یکی از شاخص ترین کارهای هنری بچه های انقلابیست  گفت: یکی از ویژگی های بارز این جشنواره  توجه ویژه  آن به جریان های انقلابیست ودامنه فراگیری این جشنواره هرسال درحال رشداست.

مهندس آینه دار اخلاص در کار و تولیدات جشنواره عمار را یکی از عوامل موفقیت و دلیل متمایز این جشنواره دانست و گفت: در این عرصه باید یاد و خاطر شهدای هنرمند همچون شهید مهدی فرودی که بدون هیچ توقعی برای نشر ارزشهای انقلاب کارهایی را در سطح استان تولید و اکران می کرد گرامی بداریم.

وی گفت: نماد جشنواره عمار همان فرمایش مقام معظم رهبری می باشد که اشاره کردن نیروهای انقلابی که آتش به اختیار کار فرهنگی تمیز انجام می دهند.

مدیر کل صدا و سیمای خراسان جنوبی در ادامه افزود : ما در رسانه در کنار هنرمندان ارزشی و انقلابی به خصوص تولیدات جشنواره عمار هستیم و برای پخش فیلم هایی که تایید دبیرخانه جشنواره را دارد اعلام آمادگی می کنیم.

رییس حوزه هنری خراسان جنوبی  هم در این نشست با اشاره به اینکه رویش جوانان انقلابی طی این چند سال چشمگیر بوده است گفت: امسال 300 نفر در سطح استان اکران کننده فیلم های جشنواره عمار هستند.

کریمیان با اشاره به اینکه اکران فیلم ها در استان کاملا مردمی گفت: ما حتی در روستاها مرزی استان هم اکران فیلم های جشنواره عمار داریم،ورسانه ملی به عنوان حامی می تواند در جریان سازی جشنواره عمار نقش بسزایی داشته باشد.

کریمیان با بیان این مطلب  که سال گذشته 2 هزار اثر به دبیر خانه جشنواره ارسال شد و هرساله به کیف فیلم ها و میزان مخاطبان آن افزوده می شودگفت: 70 درصد فیلم های جشنواره عمار مردمی است و در طرح فراخوان های مردمی برای تولید فیلم استقبال خوبی از سمت مردم شده و ما حتی به صورت موبایلی فیلم تولیدی داشتیم.