سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۲۶ خرداد ۱۴۰۰

نشست مدیر کل روابط عمومی حمل و نقل جاده‌ای کشوربا مدیرکل مرکز - نمایش محتوای خبر

 

 

نشست مدیر کل روابط عمومی حمل و نقل جاده‌ای کشوربا مدیرکل مرکز

نشست مدیر کل روابط عمومی حمل و نقل جاده‌ای کشوربا مدیرکل مرکز

مدیر کل روابط عمومی حمل و نقل جاده‌ای کشور در این دیدار با بیان اینکه  راهداری و حمل و نقل جاده‌ای، از حوزه هایی است که به صورت شبانه روز در خدمت مردم میباشدگفت: حوزه اطلاع رسانی، و مخصوصا رسانه ملی می تواند کمک شایانی به این مجموعه داشته باشد و با تعاملات خوبی که اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان با صدا و سیما دارد. امید داریم در امسال هم اتفاقات خوبی به ثمر رسانده شود  تا اعتماد مردم نسبت به خدوم خودشان در مجموعه راهداری و حمل و نقل جاده‌ای بیشتر شود.

فخاران گفت : امسال احداث پروژ های جاده های روستایی از جمله برنامه های اصلی ماست و با توجه به مشکلات اقتصادی در صدد هستیم با هم افزایی و مشارکت بتوانیم خدمات ایده آل را ارائه کنیم. و این جز کمک رسانه استانی صدا و سیما امکان پذیر نیست.

مدیر کل صدا و سیمای خراسان جنوبی نیز در این دیدار گفت: مجموعه استانی راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان تعاملات خوبی با رسانه دارد هرچند این تعاملات باید بیشتر شود تا بتوانیم آحاد مردم را از وضعیت جاده ها بیشتر مطلع کنیم.

آینه دار با بیان اینکه در  نظر سنجی های انجام شده، مردم اعتماد بالایی به رسانه ملی داشته اند افزود:

باید طبق فرمایشات مقام معظم رهبری که تاکید بر این دارند که وضعيت جاده ها باید طوری باشد که حتی یک نفر تلفات جاده ای نداشته باشیم و با هدفمند کردن برنامه ها به نتیجه مطلوب برسیم و این برنامه شدنی است. و با توجه به کارشناسان متخصص راهداری و حمل و نقل جاده‌ای می‌توانیم اطلاعات مفیدی را ارائه کنیم.

در پایان این دیدار از زحمات مدیرکل مرکز با اهدایی لوح تقدیر تشکر کردند.