سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۲۵ فروردین ۱۴۰۰

ناکامی دشمن با همدلی و همزبانی ملت و دولت - نمایش محتوای خبر

 

 

ناکامی دشمن با همدلی و همزبانی ملت و دولت

حجت الاسلام و الملسمین رئیسی گفت : باید با همدلی و همزبانی واقعی ملت و دولت ، دشمن را نابود و از رسیدن به اهداف شومش ناکام کنیم .

عضو مجلس خبرگان رهبری در مراسم بزرگداشت ارتحال امام خمینی (ره) و یادواره 25 شهید شهرستان سرایان خراسان جنوبی افزود : تمام دخالتها و فعالیتهای دشمن در کشورهای اسلامی برای ایجاد اختلاف بین مسلمانان ، پرورش گروههای تکفیری و حکومتهای دست نشانده برای متوقف کردن بیداری اسلامی ، و اهانت به بهترین مقدسات اسلام است که همه این توطئه ها تنها با همدلی و همزبانی واقعی ملت و دولت خنثی می شود .

حجت الاسلام رئیسی به پیدایش بصیرت در مردم ایران و جهانیان به برکت خون شهدا و رهنمون های امام خمینی (ره) اشاره کرد و گفت: امروز برای همه ما توجه به آرمانها و اهداف امام راحل از مهمترین وظایف است و باید توجه کنیم مردم و مسئولین تنها یک آهنگ داشته باشند .

وی اخلاص در عمل و دلدادگی به خدا ، مردم باوری ، پیوند معنویت و سیاست ، و عدالت اجتماعی را از شاخصه های مکتب سیاسی امام خمینی (ره) دانست و افزود : جنگهای جهانی در کشورهای غربی و تجاوز به کشورهای اسلامی نتیجه فقدان این شاخصه ها در اهداف دولتهای غربی است . 

عضو مجلس خبرگان رهبری همچنین با اشاره به تکنولوژیهای روز ، بر استفاده صحیح از آن برای در امان ماندن از آسیب هایش تأکید کرد .

منبع : معاونت اطلاعات و اخبار مرکز خراسان جنوبی