سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | پنج‌شنبه، ۱ مهر ۱۴۰۰

نامگذاری روز فرهنگ فردوس ، اقدام مبارکی است - نمایش محتوای خبر

 

 

نامگذاری روز فرهنگ فردوس ، اقدام مبارکی است

آیت الله عبادی

 آیت الله عبادی در دیدار دست اندرکاران مراسم بزرگداشت پنجاه و دومین سالگرد حضور جهادگرانه مقام معظم رهبری در شهر فردوس گفت: حضور رهبر معظم انقلاب در مناطق زلزله زده شهرستان فردوس در سال ۴۷ نشان از روحیه دینی و انقلابی ولی فقیه است که از شیوه‌ی زندگی اهل بیت (ع) نشات می‌گیرد.

نماینده ولی فقیه در استان با بیان اینکه شهرستان بافرهنگ فردوس مایه افتخار است، سلام بنده را نیز به مردم عزیز و بافرهنگ شهرستان فردوس برسانید افزود: تصمیم شما بر نامگذاری روز حضور جهادگونه رهبر معظم انقلاب اسلامی در شهر فردوس، به عنوان روز فرهنگ فردوس، کار مبارکی است و تنها به عنوان یک مصوبه، شعار، یاد و خاطره نیست بلکه تاثیرات فرهنگی دارد.

حجت الاسلام بابایی، امام جمعه فردوس هم گفت: درست است که امسال با توجه به شیوع کرونا امکان برگزاری همایش روز فرهنگ فردوس همچون سال‌های قبل فراهم نیست، اما امسال نیز خدماتی همچون فعالیت‌های جهادی را انجام خواهیم داد.

حلاج مقدم فرماندار فردوس نیز گفت: تلاش  می‌کنیم با تهیه مستندات،  روز ۱۳ شهریور را به عنوان روز فرهنگ جهادی در تقویم کشور به ثبت برسانیم.

آینه دار، مدیر کل صدا و سیمای استان هم در این دیدار ضمن اشاره به اینکه خراسان جنوبی تنها استانی ست که برای سفر مقام معظم رهبری به نقاط مختلف استان مستند تهیه کرده است که در سال‌های گذشته از شبکه‌های مختلف پخش شده افزود: مستند «مردی میان مردم» که به بازگویی خاطرات سفر مقام معظم رهبری به فردوس پرداخته است، سال گذشته تولید و پخش شد.